reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

minka widze, że mamy podobne zdanie na temat butów, oprócz punktu o bacie, bo nie korzystałam:) to sie nie wypowiadam:)
melodie moim zdaniem nie warto jeszcze krepować stópki małemu skoro jeszcze nie chodzi, ja też zoopatrzyłabym sie w jakieś grube skarpety i tyle.
a te elefanteny naprawde dla mnie ekstra kosztują 99zeta skórka, zginaja sie tam gdzie powinny petarda:) ja za zimówki w bartku płaciłam 198..i nie jestem zadowolona, no ale cóż człowiek uczy się całe życie:)

martynka masz jeszcze gdzieś te fotki z sesji brzuszkowej? nie mam dostepu do zamknietego, a jestem ciekawa:)

no i witam nową mamę:) jest strach przed porodem? :)
 
reklama
My kupowaliśmy do tej pory Bartki i ja jestem zadowolona.Może też dlatego,że od samego początku tj odkąd Oliwka skończyła 9 miesięcy chodzimy do jednej i tej samej Pani i dobieramy odpowiednie buciki.Teraz na wiosnę ma jedne z Bartka i dwie pary takich tenisówek trampek kupiłam jej z Next-a i też są ok, zginają się tam gdzie trzeba usztywione też są...Może na lato jakieś sandałki kupimy innej firmy,ale nawet jeszcze za takimi się nie rozglądałam.No i muszę jeszcze kupić jej takie sandałki do wody...

Ja oczywiście od południa mam humor do d... Ostatnio nic tylko narzekam :( Chyba sobie dzisiaj znowu winko na wieczór wypije,bo chociaż lepiej mi się śpi...

Miłej nocki
 
Witam nową forumowiczkę:)
Ja z butkami dla Tymka też miałam na początku problem,bo miał grubszą stopkę z wysokim podbiciem i kupowałam buciki na rzepy . Elefanten ma tą zaletę,że ma różne tęgości tego samego modelu więc można dobrać.
Polecam , sprawdzone- lekkie i elastyczne, skóra naturalna w środku i na zew.
Mieliśmy też klasyczne timberlandy - również polecam, adidaski i pumy- wybieram pumy szczególne drift cat . Mamy też geox na lato - oddychają , ecco też ma serię oddychających. Generalnie ok. Miałam też w zeszłym roku sandałki gufo i były świetne a niewiele kosztowały ( elastyczna podeszwa, sztywna kostka i lekkie).
 
Hej z rana... Dzisiaj zaspaliśmy, bo Pati miała ciężką noc i spać nie mogła. A ja dziś teorię zdaję, proszę o 15:00 trzymać mocno kciuki :)

Młoda jeszcze śpi to uciekam troszku domek ogarnąć i siebie.

Miłego dnia !
 
Ania ja mam taki w przepisach od tego wypiekacza,ale w przepisie jest ser który można pominąć.Chociaż mi się jakiś skomplikowany wydaje :-)

Wybierz wagę chleba i zapoznaj się z tabelą.
Do formy dodaj wszystkie składniki we wskazanej kolejności.
Umieść formę w urządzeniu. Wybierz program 13, wagę chleba oraz kolor
skórki, jaki chcesz uzyskać.
Włącz przycisk « włącz-wyłącz ».
Pod koniec cyklu pieczenia wyłącz urządzenie, wyjmij formę, a następnie
wyjmj chleb z formy.

Woda 425ml
Jaja 3
Olej roślinny 3Ł
Cukier kryształ 2Ł
Sól 1ł
Mąka ryowa z ryu białego 280g
Mąka ryowa z ryu brązowego 140g
Odtłuszczone mleko w proszku 3 ½ Ł
Guma ksantanowa 3 ½ ł
Posiekana osuszona cebula 1Ł
Mak 1ł
Ziarna selera 1 ½ ł
Suszony koperek 1 ½ ł
Starty ser cheddar 170g
Drode suszone Babuni 1Ł


My już obiadek mamy prawie gotowy.Zakupy zrobione.Teraz czekam na telefon żeby odebrać auto bo wymieniają olej i wszystkie filtry :-) Oliwkę chyba podrzucę sąsiadce na chwilkę...
Rano myślałam,że nie wstanę taką miałam ciężką głowę ;-)

Idę do mojej kucharki,bo od rana siedzie i gotuje do zupy chciała sałatę wrzucać :)


EDIT ZNALAZŁAM BEZ SERA
Do formy wypiekacza włó składniki w następującej kolejności:
mleko, oliwa/olej, jaja sól i cukier.
Dodaj mąkę i drode.
Formę umieść w wypiekaczu. Wybierz program 13, wagę chleba i
preferowany poziom zarumienienia skórki. Naciśnij
włącznik/wyłącznik.
Po zakończeniu pieczenia wyłącz wypiekacz, wyjmij formę, a z
niej wyjmij upieczony chleb.


Woda (30°C) > 490ml
Guma guar > 5g
Sól > 1½ł
Mąka gryczana > 220g
Mąka ryowa > 150g
Drode Babuni suszone > 2ł
 
Marcia to przesilenie wiosenne wszystkiemu winne, wczoraj rozmawiałam z babeczkami z zajęć i one wszystkie też jak zombi chodzą , później jedna z nich - lekarka- powiedziała,że takie są objawy przesilenia i najlepiej w tym czasie wziąć urlop, odpoczywać i grzać się np. na saunie ( jeżeli nie ma przeciwskazań ) oraz zażywać jakiś witaminowy suplement diety....i tyle...:(
 
reklama
Do góry