reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

To teraz my malą sesję zrobimy :p

rupool.jpg


ruppbl.jpg


ruppnk.jpg


ruppwn.jpg


ruprb4.jpg


ruprtu.jpg


 
reklama
Ikpi, Majeczka po prostu cudna.

Dawidowa
, z Twojego Didka to juz niezły kawaler. A jaki przystojniak!

Ja też dołączam się do życzeń dla Juleczki z okazji skończenia 8 miesięcy.

Jejku, ale super pogoda dziś była w dzień, po prostu wiosna. Ale jak wieczorem wyjrzałam przez okno i zobaczyłam, że pada śnieg, to się normalnie załamałam. :( :( :( Kiedy w końcu na dobre się ociepli. ???
 
ikpi pisze:
E_mamo - wszystkiego najlepszego dla Juleczki z okazji ukończenia 8 miesiecy!!!

dawidowa pisze:
Wszystkiego Najlepszego dla Mieszka I :laugh: :laugh: :laugh:

_Basia pisze:
Ja też dołączam się do życzeń dla Juleczki z okazji skończenia 8 miesięcy.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
dziękujemy !!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A cóż to za piękne wiosenne fociaczki, Majka taka zalotna panienka romantyczna, jak z francuskiej powieści, a Didek w tej torbie powalił mnie na kolana, hahahhahhahha, co za pomysł na fotkę hehehhe
muszę podkraść pomysł chyba i zrobić Julci podobną hihihi

No i drżyjcie kochane bo od czwartku wyruszam na trójmiejskie drogi, będę miała jazdy hehehhehehehehehhehe
ale takie jazdy po drodze, bo inne to mam ciągle ;D ;D ;D ;D
 
Witam :):):) po przerwie kurcze jak jest mój maż w domu to nawet nie mam dostępu do kompa :(:(

A wczoraj jakoś sie spieszyłam i nie miałam nawet czasu zajrzeć WYBACZCIE :):):)

Byliśmy wczoraj u lekarza na kontroli tej wagi i Zuzia przytyła 430g tyle co ostatnio w 2 m-ce, waży teraz 7630g :):):) a z moczem to były jaja :):) wyniki wyszły złe i w ogóle musiałam wczoraj robić jeszcze raz. Basia to chyba Ty łapałaś ten mocz ??? wiedziałaś że mocz dziecka musi być zbadany w ciągu 2 godzin bo inaczej wynik bedzie zły ??? Ja o tym nie wiedziałam no i wynik wyszedł zły :( ale jak wczoraj powtórzyliśmy to od razu wynik się poprawił :):):) Zuzia zdrowa :)

ŻYCZONAK DLA SOLENIZANTÓW I ZDRÓWKA DO CHORUTKICH - SPÓŹNIONE ALE SZCZERE :):):)

Dobra ponadrabiam teraz troszke :):)
 
Olu, sesja zdjeciowa Dawidka po prostu super 8), bardzo mi sie podoba usmiech na pierwszym zdjęciu, i ząbki już widać ;), a zdjęcie z torbą ubawiło mnie z rana :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:,

Edytko, trzymam kciuki za postępy za kierownicą :police: :police: :police:

Halcia nie daj się mężowi, pogoń od komputera następnym razem ;)

idzia, faktycznie jesteś już na finishu, jak samopoczucie?

co za beznadzieja za oknem, ten śnieg pozbawił mnie dziś całej życiowej energii......... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: >:
 
Hejka!
Spóźnione życzonka dla Juleńki!!!!

U nas wczoraj były Aga z Majeczką. I było bardzo fajnie. Najpierw zrobiłysmy rundkę po 3 lumpach, ale jakoś nic specjalnego nie było. ja Kubusiowi kupiłam tylko jedną koszulę, za to Agula fajne sukieneczki. Póxniej w domku dzieciaczki "próbowały" się razem bawić. A zabawa polegała na wyrywani książeczki sobie z rąk. Oczywiście były też zawody na czworakach. jak mi młody pozwoli to zaraz wkleję fotki. Mam nadzieję, że zajmie się sam sobą chwilkę.

Olka super te fotki Dawidka. Napisz co tam u Madzi i Mikołaja- bo wogóle już nie zaglądają do nas.

Edytko dobrze, że piszesz, że zaczynasz jazdy, to wiem, że przynajmniej do Gdańska nie moge jechać ;D powodzenia

U nas też śnieg spadł paskudny,a wczoraj było tak pieknie i wiosennie. Szlag by to trafił.

Właśnie Idzia napisz nam troszkę więcej- jak tam przygotowania do godziny Zero???

Dobra teraz zabieram się za fotki

Majunia
dsc008590on.jpg


"kłótnia" o książeczkę
dsc008612jn.jpg


Majka podjudzała Kubusia
dsc008632ky.jpg


Maja z mamą Agulą ;D
dsc008646uo.jpg


dsc008650zr.jpg


Mai podobała się w autku :)
dsc008694ah.jpg


Kubula zazdrosny
dsc008700nn.jpg


dsc008711rh.jpg


dsc008721yr.jpg


dsc008736fo.jpg


Maja zaczepia Kubusia
dsc008751cj.jpg


ksiązeczki ciąg dalszy
dsc008805er.jpg


dsc008815hy.jpg


Maja zaczepia Kubusia- tzn. podrywa :)
dsc008825pg.jpg


dsc008845ec.jpg


dsc008860fk.jpg


Zawody na czworakach- Kubus aż płakał, żeby wygrać :)
dsc008909uk.jpg


uff udało mi się wkleić wszystkie
Pozdrawiam
 
Ewa, hahah.. ;D ;D :laugh: :laugh: :D :D wyścigi sa najlepsze! Proszę na maila ;D Dziękuję za gościnę, latem mam nadzieję się odwzajemnić 8)
A spotkanie bardzo udane, naprawdę miło się wyrawać ze wsi do koleżanki z Trójmiasta :laugh: A sukienusie już się piorą -jutro będziemy przymierzać jak wyschną 8)

Moncia, na basen ja chętnie, ale ja się cieplej zrobi.. Gdzie kupić fajny strój kąpielowy??

Ola, ależ śmieszny ten Twój Dawid, no i wyjście 6 zębów naraz - wielki ukłon dla bohaterstwa mamy i synka :laugh:

Eda, pamiętaj, zeby nie puszczać kierownicy! ;)Powodzenia!
 
reklama
agula pisze:
Ola, ależ śmieszny ten Twój Dawid, no i wyjście 6 zębów naraz - wielki ukłon dla bohaterstwa mamy i synka  :laugh:



Naraz mu szły 4 zęby,teraz w sumie ma 6!

Gadałam z Magdą tylko chwilkę,bo już wracałyśmy do domu,a Mikołaj już się niecierpliwił bo głodny był.Myślę,że wszystko ok. u nich.Magda odezwij się na forum,bo jak widzisz wszyscy tu tęsknią za Tobą!!!!!!!!!!!!!!!! :D

A sesja Mai i Kuby rewelka ;) Maja to cała mamusia!Już nie mogę się doczekać jak będzie lato i się spotkamy i nasze dzieci będą sobie wyrywać zabawki,ciągnąć itp. ale będzie beczka :laugh: Szkoda Ewa,że tak daleko mieszkasz to bym się też wprosila na zawody w raczkowaniu :p Aga latem koniecznie musisz nas zaprosić na wieś!!!!!!!!!!!!!!!

Nie no ta pogoda to mnie też dziś załamala rano :mad:
 
Do góry