reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Martyna potwierdzam Szemryk jest bardzo kochanym i dobrym lekarzem. gdybym nie miała tak daleko to chodziłabym do niego.
bardzo mi pomógł i był bardzo wyrozumiały. pierwszy raz spotkałam kogoś takiego. żałuję że wróciła ta babka na której zastępstwie był bo naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia z niego.
a teraz chodze do takiego sympatycznego ale właśnie blado wypadającego przy Szemryku :)
 
reklama
Witam się serdecznie - ciężarówka z Gdańska w 19 tc - Ujeścisko :) Miło że znalazła m jakieś pokrewne duszyczki z Gdańska i Trójmiasta
 
honeyboney witaj serdecznie
to jesteśmy prawie sąsiadkami ja mieszkam kawałek dalej na Łostowicach tuż przed Kowalami :)
 
Witaj, honeyboney :) Pisz co tam u Ciebie słychać i ja się miewasz.
Widziałyście dziś rano to samo co ja? Na niebie było słońce! Takie prawdziwe!! Szkoda, ze na krótko, ale zawsze coś, nie?
Mam dziś smaka na śledziki w śmietanie.. i ziemniaczki w mundurkach (poodbno najwiecej skłądnikó odżywczych jest pod skórką kartofelka).. mmm.. Smaczego wszystkim mamom, tatom i dzidkom hej :laugh:
 
Witam serdecznie kolejną pomorzankę!!!!
A ja to dzisiaj zostałam w domu, bo mój mężulek jakieś choróbska przytaszczył do domu i jakiś katarek jakby mnie łapie. A to słońce to rzeczywiście, aż mnie korciło, żeby wyjść na spacer. Bo w sumie czy na katar może zaszkodzić prawie wiosenny spacerek???
 
No i skończyło się na ptasim mleczku (po śledzikach oczywiście) .. Strasznie wciągające zajęcie.... ;)

Moja mama się dziś obruszyła, kiedy wspomniałam, że może kupiłaby nam nosidełko, bo uznała, że jeszcze za wcześnie.. No wiecie, Państwo co....phi.. ;)
Ale tak też sobie pomyślałam przy okazji o tych nosidełkach i myślicie, że można takiego bebisa maleńkiego nosić w nosidełku z materiału? Wyobrażamy sobie nieraz spacery z dzidzią i do przechadzek leśno-terenowych sensowne wydaje się takie nosidło z materiału. Tylko ile czasu mozna nosić np. miesięcznego niemowlaka w takim urządzeniu. Że z przodu, to wiem :) ale czy krócej niz normalny spacer ???
 
Sąsiadkę z okolicy łostowic witam :)
Ja na zwolnieniu jestem i pewnie będę - mam potworne problemy z plecami ::) W czwartek mam USG połówkowe już sie nie mogę doczekać szczerze mówiac ...
 
kartofelki i rybka aż ochoty nabrałam :)

ja zwolnienie dostaje co 4 tygodnie i będę tak ciągneła do końca :)

o jakim słońcu piszecie toć to potworna śnieżyca za oknem :)
 
reklama
Oj, no słońce było wczoraj, a dziś to huhu!!! Takiej śnieżycy dawno nie widziałam.. Aż fotki musiałam popstrykać.. Niesamowite...
Taka ładna zima ::)
 
Do góry