reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
:-)hej witam wszystkich ogladałam dzis tez pogode no i masz racje agnieszka ma padać i nawet wiać brrr jestem mama kwietniówki moja oliwia to istna spryciula jak cos widzi w sklepie na półce to ryn i do koszyka , asyn konrad nic sobie lepszy co widzi to mama kup a do mikołaja zaledwie 5dni ciekawe czy butka postawi hehe
 

Załączniki

  • rózne 038.jpg
    rózne 038.jpg
    775,5 KB · Wyświetleń: 16
  • rózne 040.jpg
    rózne 040.jpg
    697,2 KB · Wyświetleń: 15
A ja mam chyba jakiegoś wirusa żołądkowego. Myślałam, ze w pracy na stojąco nie wyrobie:shocked2: w sumie to już mecze się cały tydzień. Chciałam iśc jutro gdzieś na imprezie ale to dziś są andrzejki, no nie wiem czy jutro wypada.

Mama w boju śliczne masz bąbelki i synuś rzeczywiście kluseczka:-D ale moja Wiki tez kiedyś taka była kuleczka, a teraz już wyrosła:-D
Dziewczyny widzę, że maluchy Wam dają popalić:tak: ja już też czasami mam takiego nerwa. Zwłaszcza jak jestem dłużej sama to nie ma chwili aby usiąść i odpocząć. Mojego diabełka też wszędzie pełno.Chyba muszę jej parę fotek zrobić i wkleić.
Martka a Michaśka jak słodko stoi na zdjęciu, widać że strój jej się spodobał :tak:Wiktoria to tak stoi jak coś chce zbroić i się skupia.
Anulka ja też ostatnio mam szał kupowania, dziś przed pracą chciałam Wiktorii kupić fajną czapę, szalik, ale nie zdążyłam. Nadrobię jutro.

Pozdrówki.
 
witaj Patrycja a skad dokładnie jesteś????
Kaja wrzucaj fotki :tak::tak::tak::tak::tak:
martka zgadamy się:tak: trzymaj kciuki żeby nie padało:tak:
ja zmykam do wyrka, jutro rano Krzysiek przyjeżdża a ja zaniedbana że ho ho:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: włosy tłuste:szok::szok::szok: jak nie ja :-:)-:)-(depresja i juz:no: nic mi się nie chce ale rano się wezmę;-):-D
 
:-)hej witam wszystkich ogladałam dzis tez pogode no i masz racje agnieszka ma padać i nawet wiać brrr jestem mama kwietniówki moja oliwia to istna spryciula jak cos widzi w sklepie na półce to ryn i do koszyka , asyn konrad nic sobie lepszy co widzi to mama kup a do mikołaja zaledwie 5dni ciekawe czy butka postawi hehe
,,jestem z rumi agnieszka miło mi,,
 
reklama
czesc Pati hmmm Rumia to bliskie mi miasto moja męża jest z Rumi :-)No,no Auchan juz otwarty ,dzis jak wracałam z chyionii to widzialam ludzi w Rumi z balonami i tak pierwsze skojarzenie ze pewniejuz otworzyli ten 'moloch ',I ja tez nie moge sie doczekac kiedy tam pojade zobaczyc ,na razie nie moge bo 'posucha w portfelu ':baffled:pewnie blizej swiat ,śliczne dzieciaczki :-):-)!!!
 
Do góry