reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

nam fura totalnie padla, a to automatic wiec d,,blada:-pwlasnie jest na rehabilitacji raczej reanimacji:baffled:musi dotrzymac do grudnia nie ma bata:confused:

oj nie zazdroszcze brudnej roboty remontowej, nie konczacs sie opowiesc o za 2lata trzeba bedzie Gabrysi sypialnie robic, bo Nadi do szkoly wiec sie w 1 nie zmieszcza:sorry2::cool2:

a z tymi pomyslami to 2ka dzieci o innych potrzebach wiec bedze lekka schiza jak co
 
reklama
Dasz radę:))) i autko też da :) musi! też wolałabym do grudnia poczekać na wyprzedaże roczników ale się nie da...mazdziocha poszła i do końca sierpnia mogę z niej korzystać i w tym czasie szukać innej...i chyba też będzie mazda :) jakoś się zakochałam. Poszukuję za to sprawdzonego stolarza,bo mam nie
foto_12.jpgtypowe wymiary na szafy a chyba nie chcę z płyty tylko drewno w tym stylu tylko bielone , na styl skandynawski
 
emka - fajne!! bielone jeszcze ładniejsze będzie!!

Anja - współczuję naprawy, ale w sumie Ty zapieprzasz w domu 24 na dobe to se chociaż fura do SPA pojechała ;) a co do zajmowania sie dwójka nie martw sie, Gabi jeszcze na tyle malutka że dasz rade, za rok w wakacje będzie kongo, mała 2latka już sprecyzowane zachcianki, Nadia to już w ogóle w takim wieku że co chwile trzeba będzie wymyślać jakieś atrakcje!! dasz rade!
 
mysle,ze za rok bedzie lepiej bo dziewczynki beda sie razem juz bawic. nadinka i tak cudnie sie siostra zajmuje jak na swoje 3letnie mozliwosci.ahh jakos sie przezyje. gabi jest spokojna wiec dam rade. emak mi sie mazdy tez podobaja, cx7 swietne jest. bardzo wygodne i desajnerskie w srodku.ale cena juz troche mniej no nie ma w pl automa wiec odpada:confused2:
my sie na Mitska w koncu zdecydowalismy:cool:L ciagle o land roverze gada, no rower to on sobie moze kupic:-D:-D:-D

czyzby sie spiepszyla pogoda na lekedn, no cos takiego...niezwykle.lol. uwielbiam deszcz i wiatr
 
emka ja mam identyczne szafy zaraz ci zrobie foty i wsio powiem jak je zrobic. izy i taniocha!!!!!!!!!
 
Anja no widzisz, normalnie z nieba mi spadasz!
na fajsie wyślę Tobie zdjęcie zabudowy, która jest taka jak potrzebuję ( chodzi o zagospodarowanie) a chcę aby była właśnie drewniana i bielona .
 
Ostatnia edycja:
Boshhhh, wstyd się przyznać :zawstydzona/y: zanim pojechałam po Martynę do przedszkola, weszłam do Empiku i już zaczęłam roztrwaniać nadmiar gotówki... kupiłam sobie "Kuchnie" Nigelli... raz w życiu nie było mi żal wydać tyle kasy na książkę, tym bardziej kucharską... ale zawsze chciałam ją mieć, zresztą wiecie jaki ja jestem analfabeta w kuchni, co drugi dzień albo rosół albo schabowe... a jeszcze Anja mnie tym gnocchi tak zainspirowała... nauczę się!! obiecuję sobie! moje postanowienie! zresztą my z S za mało czasu spędzamy razem jedząc, jeszcze jak gdzieś idziemy to tak, ale on ciągle w pracy, to chociaż kolacje częściej takie fajne musimy jeść razem... tak jest, nauczę się!
 
no ja bardzo lubie gotowac, zwlaszcza wloskie i hinduskie...mniam:-)

dziuba
bardzo dobrze wykorzystane pieniadze, my kupilismy 3dni temu odkurzacz z woda dysona i czajnik delongi icona.:szok::szok::szok: crazy. ale w syst rat wiec na 2 lata wychodza na msc smieszne piniadze a odkurzacz czaderski;-) tylko sie zdolowalismy nas bo myslalam,ze mamy czysto codzinnie odkurzane raz na 3dni myte podlogi a woda byla po pierwszym odkurzanku CZARNA:eek:



emka jezeli chcesz taka szafe Green Canoe: PRALKA w SZAFIE:), jesionki, rodzinne skarby i suwanie kanapy:) to zrob dokladanie tak ja ci napisalam, to co dalas mi na fb to inna ala komandor byla. zakrecilam sie juz moja droga:laugh2::cool::eek:

a najlepiej jak przyjedziesz do mnie i zobaczysz na zywca;-)doczytalam , wiec musisz pomierzyc zrobic sobie projekt i sama dobierzesz na dole np 3 skrzydla 50/180, gora pawlacz 50/50 etc.bedziesz tam miala duzo szerokosci, dlugosci.nam stolarz troche doszkutowal i jest si
 
Ostatnia edycja:
veni vidi vici Anja... jedna szafa bez problemu, resztę będę w domu "składać",bo wymiary muszę spasować, resztę zrobi stolarz :))) no i super!!! dzięki ogromne!!!!
Jakie zakupy babki , hoho! fajnie :) ja dziś wybierałam kolor oleju na podłogi, będzie chyba bielony...jeszcze do dyskusji,bo zrobi parkieciarz próbki w różnych odcieniach i wybiorę. Dziś też lustra do łazienek zamówiłam,bo pod wymiar. I kupiłam w liroy 2 poduszki dekoracyjne ( przecena z 22zł na 4,88 hihi- pierwszy zakup do nowej sypialni ).
Anja ja chyba Ciebie ozłocę za te namiary! :*
 
reklama
spoko emka.e tam czort ze zlotem, flaszke wina jak przestane karmic:-D:-D:-D
bielone podlogi sa git, bardzo polecam oleje OSMO skandynawsk swietna jakos absolutnie adekwatna co do ceny, nic sie nie rysujea przy twoich kotach to b.wazne, ja mam polaczenie 3 kolorow bialy czarny i whisky;-);-);-), myje podlogi naturalnym specjalnym mydlem do olejowanych podlog, maja pielny lniany zapach

bardzo polecam olej na podlogach bo lakiery nawet te ekologiczne to niestety sa toskyczne a wiadomo przy dzieciach wszystko powinno byc mega naturalne;-) co oczywiscie odpowiednio kosztuje ale mozna spac spokojnie:tak::tak::tak:no ja jestesm ekofrick:-p
 
Do góry