reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

wróciliśmy!! obie chore :wściekła/y: rewelacyjny to był pomysł, odpoczęłam, po górach się powspinałam, trochę objeździliśmy, zaliczyliśmy Zakopane, Cieszyn, Słowację, Pilsko i festiwal piwa w Żywcu :)
zdj. potem, teraz idę praaaaaanie robić...

Martyna - zdrówka dla dzieciaczków!!
 
reklama
o super , chruśniak mi chodzil po glowie :)dziekuje!!!

buuu wszystko zajęte w terminie jak zjeżdżam do pl....<
 
Ostatnia edycja:
na watku wrzesniowek zmarla druga mama, pati rok temu w wypadku a wczoraj -druga dziewczyna 26lat, serce jej stanelo.chorowala. koszmar jakis
 
no straszne. porypany ten swiat, zabiera dzieciom matki kiedy ich najbardziej potrzebuja, kiedy sa niezastapione. beznadzieja


gaba mocno przeziebiona, walczy z wirusem ktory nas zaatakowal 2tyg temu , nadi walczyla tydzien, gabi jest najciezej zainfekowana jak do piatku sie nei polepszy pewnie wyladuje na antybiotyku...ahhh


jaki sliczny wieczor, siedze z karmi przy balkonie, jutro ma sie zrypac pogoda i bedzie lao do poniedzilaku. zajebiscie...
mysle o tej dziewczynie, malutkiej coreczce, ktora teraz musi zasnac bez mamy.
walczymy, nerwujemy z wtym zyciu, ciagle jakies problemy remonty, kasa, stress, wieczny posopiech, wkurzamy sie na siebie, dzieci a tu buch..zycie jak banka mydlana
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry