reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Przyłączam się do życzeń dla Rafałka - wszystkiego najlepszego!

Dziuba - ale was dorwało po całości, dobrze że już się lepiej czujecie. No to będziemy mogły się zacząć jakoś umawiać na sesyjkę :)
 
reklama
Trojmiastki drogie! dalybyscie rade wspomoc glosami swoja lokalna bb-ciotke? :-) biore udzial w konkursie rowerkowym i bardzo mi zalezy na wygranej - nieduzo glosow brakuje! kazdy glos jest wazny :-D

oto link do konkursu - https://www.babyboom.pl/forum/first-bike-forum-o-rowerkach-biegowych-f424/glosowanie-konkurs-wygraj-rowerek-biegowy-first-bike-lub-odblaskowa-kamizelke-54645/

a
moje haslo to: JA I MOJ FIRST BIKE TO JEDNA MASZYNA, NIKT NAS NIE DOGONI I NIC NIE ZATRZYMA!!!

ja i moje trzy chlopaki bardzo dziekujemy za kazdy glosik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUZIAKI! wierze, ze w Trojmiescie jest wielka sila :-D
 
Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych
oraz braku kaca
kiedy w nowym roku pamięć wraca

happy_new_year.gif

 
reklama
Do góry