reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

Ja tez to przeczytalam i zrozumialam, ze ten wozek jest do 25 kg, a nie jak wiekszosc polskich, do 15...

ja z kolei zrozumiałam to inaczej: że polskie normy są surowsze i ograniczają wytrzymałość wózka do 15 kg
podobnież jak możliwość stosowania go dopiero od roku (a w Anglii od urodzenia)
 
reklama
Wiecie co, powiem szczerze, ze mnie teraz zaskoczylyscie tymi normami :-) Chyba napisze do tego sprzedajacego jak to jest - czy ten wozek jest do 25 kg, a polskie spacerowki do 15, czy tak jak pisze Leyna "że polskie normy są surowsze i ograniczają wytrzymałość wózka do 15 kg" Kurde, dalyscie mi do myslenia.
Maclareny maja bardzo dobre opinie.
Musze to przemyslec.
 
a swoją drogą to paranoja, żeby spacerówki były do 15kg, przecież one są dla starszych dzieci...
 
Ale z drugiej strony przecietny trzyletni dzieciaczek (a do tego wieku raczej sie stosuje spacerowki) wazy okolo 14-15 kilo, wiec co wtym dziwnego... Zaznaczam przecietny, bo nie sadze, zeby Jagoda wazac teraz ponad 9 kilo w wieku trzech lat wazyla 14... A mojej szwagierki cora - wcale nie mala i chuda, taka normalna, ma 3 i pol roku i wazy 14 kilo.
 
Karoo ja jak chodze po parku to widzę mnóstwo naprawdę dużych dzieciaków w spacerówkach , co mnie dziwi bo na oko maja ok. 5 lat i na pewno ważą więcej niż 15kg:szok: a mi sie wydawało że takie duże dzieci to tylko na nózkach dreptaja , no i widac że te spacerówki za małe na te dzieci(czy to sa parasolki sama nie wiem) a może te dzieci jakies leniwe:-p
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
A ja powrócę do fotelików. Właśnie kupiłam na allegro używany
romer king- fotelik samochodowy 9-20 kg + wkładka Nowy kosztuje ponad 800zł. Jest dobry bo ma 3 pozycje oparcia . Miałam sie skusic na fotelik 9-36kg ale takie w niższej cenie nie mają tych funkcji. A i tak jak mała będzie miała ponad 20 kg to już może siedzie na samej tej podkładce a ona nie jest droga.
No, to teraz został mi do kupienia wózek spacerowy:tak:
 
reklama
Kurczę, za rzadko zaglądam na wątek ogólny i nie zauważam nowych postów ;-)
Nie przeczytałam całego wątku, ale pobieżnie go przejrzałam. Teraz już będę na bieżąco :tak:

Kupiłam kojec taki, jak któraś z Was polecała wczesniej - Horn z materacykiem :)
 
Do góry