reklama

Kokon niemowlęcy

reklama
U mnie kokon do leżenia w dzień na kanapie był używany codziennie. Bardzo się przydał. Do łóżeczka nigdy nie wlozylam. W nocy mała śpi w śpiworku.
 
Cześć! Tak jak w tytule , pytanie odnośnie kokona niemowlęcego . Czy kupowałyście ? Sprawdził się ? I wgl pod czym wasze maluszki śpią ? Kocyki czy może kołderki? 😊
Jak najbardziej polecam. Używam odkąd malutki się urodził. I jak go brałam małego do mojego łóżka i na wyjazdy. Mój nadal śpi w nim w łóżeczku i nie wyobrażam sobie jak wyrośnie ;). Śpi na płaskiej poduszce i przykryty kocykiem ... nasze kocyki w zależności od pory roku. W lecie tylko muślinowe kocyki , teraz mam kocyk bambus z velvetem, na przemian bawełna z wafelem.. Na zimę uszyłam kocyk z minky ale ten jest za ciepły i używam go tylko na spacerze.
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry