reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kokon niemowlęcy

Pi03022

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2020
Postów
43
Cześć! Tak jak w tytule , pytanie odnośnie kokona niemowlęcego . Czy kupowałyście ? Sprawdził się ? I wgl pod czym wasze maluszki śpią ? Kocyki czy może kołderki? 😊
 
reklama
Kokon dostałam w prezencie i się przydał:) oddałam w spadku i służy kolejnemu bobasowi. Przydatne jak np masz maluszka u siebie w łóżku, czy żeby spał sobie obok na sofie, łatwo wszędzie przenieść taki kokon. Moje dzieci nakrywalam kocykiem, pieluszką, kołderka jak były ciut większe w zimie. Śpiworek się nie sprawdził akurat u nas ale wiele dzieci uwielbia
 
My mamy plan że córka będzie spala jednak w swoim łóżeczku i tak się zastanawiam czy nie za dużo będzie tego wszystkiego
 
Ja ani razu nie użyłam kokonu 😊 zależy ile masz innych rzeczy dla malucha, wiem ze niektórzy używają na przykład jak kładą maluszka na kanapie. Ale tak jak pisałam, ja ani razu. Przy kolejnym maluszku nie kupię 😊 moja córka ma 6 miesięcy i od urodzenia śpi w śpiworku, pod kołderka czy kocykiem nie lubi spać
 
U nas kokon nie był używany przy żadnym dziecku. Ale wiem, ze dziewczyny sobie chwaliły. Przy pierwszym i drugim czasem śpiworek, a trzecie śpi w ogóle bez przykrycia. U mnie cała trójka zimnolubna 😅
 
My mamy plan że córka będzie spala jednak w swoim łóżeczku i tak się zastanawiam czy nie za dużo będzie tego wszystkiego
Przeżyjesz bez:) ja sama bym pewnie nie kupiła bo naprawdę rzeczy niezbędnych jest długa lista a resztę można sobie darować, a zawsze może ktoś właśnie sprezentować Wam coś z tych "gadżetów".
 
Ja dostałam w prezencie i średnio go używałam. Głównie jak gdzieś Jechaliśmy w gości żeby córka miała gdzie spać. Sama na pewno bym nie kupowała. Córeczka od urodzenia śpi w śpiworku i bardzo sobie go chwale. Jedynie teraz jak były duże mrozy to było jej zimno i musiałam dodatkowo przykrywać kocykiem 😊
 
U nas bardzo się przydał. Malutka najlepiej śpi właśnie w kokonie. Zależy pewnie od dziecka, ile masz miejsca w domu na te wszystkie gadżety itp. ;)
 
reklama
U nas to był must have, córka w nim spała w dzień na sofie, bo nie tolerowała ani łóżka ani wózka. Nigdy nie kładłam jej w kokonie na noc w obawie przed uduszeniem. W dzień mogłam się z nią bawić siedząc na kanapie, uratował mi życie :)
 
Do góry