reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

Czas leci,moje dzieciątko rośnie,choc bardzo malutkie(17 cm i 380 g-Kuba na tym etapie ważył prawie 2 razy wiecej:confused:).
o ile nic sie nie zmieni,to nasza córcia przyjdzie na swiat troszke pozniej niz 1 sierpien:-)
Zaczynam kompletowac wyprawke,he,he,to takie przyjemne.

:-)
Matylda hop,hop,co u Ciebie?
Jak tam dzieciątko,rosnie?;-)




Jeszczeraz dla tych,co nie zagladaja na Z;-)
 

Załączniki

  • 9..jpg
    9..jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 25
  • 8..JPG
    8..JPG
    23,3 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
reklama
Czas leci,moje dzieciątko rośnie,choc bardzo malutkie(17 cm i 380 g-Kuba na tym etapie ważył prawie 2 razy wiecej:confused:).
o ile nic sie nie zmieni,to nasza córcia przyjdzie na swiat troszke pozniej niz 1 sierpien:-)
Zaczynam kompletowac wyprawke,he,he,to takie przyjemne.

:-)
Matylda hop,hop,co u Ciebie?
Jak tam dzieciątko,rosnie?;-)




Jeszczeraz dla tych,co nie zagladaja na Z;-)


Anita gratuluję córeczki:tak::-)
Fajnie, że będziecie mieli parkę:)))

U nas też zapowiada się podobny układ - ale wiadomo, aby się upewnić trzeba jeszcze troszkę poczekać:)))
Jak rzeczywiście będzie synek T. zwariuje ze szczęścia:))))

Nasz Skarbek ma 16,5 cm i waży 290 g:))
 
matylda super,że sie odezwałaś i u ciebie OK.Życze Wam synka i spokojnej ciazy.Zagladaj czasem do nas.
 
matylda super,że sie odezwałaś i u ciebie OK.Życze Wam synka i spokojnej ciazy.Zagladaj czasem do nas.

Niestety czasu ciągle mało, gdyby doba chciała się wydłużyć tak o 4 godziny:-D
Pracuję, zajmuję się Gosiakiem a w domu duużo śpie:) Zazwyczaj koło 22.00 już dawno lulam heheh:-p
W miarę możliwości postaram się zaglądać częściej:)
Buziaki!
 
Matylda fajnie że się odezwałaś :tak:nie przemęczaj się tylko ;-)no i trzymam kciuki by był synek ;-)

Ciekawe jak Martula:confused: bo ona przecież już bliżej końca
 
Ciekawe jak Martula:confused: bo ona przecież już bliżej końca

Żyję, żyję...:) chociaż już coraz wolniej się poruszam, bo ciężko:) 17 maja jak dobrze pójdzie idę do szpitala i 18 będę miała cięcie - tak więc jeszcze miesiąc i trochę...No i nie wiem czy już mówiłam, ale będzie syn - Ignaś!!!
 
reklama
Do góry