reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
Jak miło tu zajrzeć i poczytać, że wszystko dobrze z podwójnymi Mamami i Ich brzuszkowymi Pociechami:tak:

Martula
gratuluję Synka:tak: Życzę dużo spokoju i siły na ostatniej prostej;-)

Matyldo Tobię życzę potwierdzenia synka, a Rozalce córci;-) I duuużo zdrówka dla Was:tak:

Że też mnie nie mógł dotknąć ten wysyp parek:-p:rofl2:
 
Może by i pasowało, jakbym była w innej sytuacji:happy: Z drugiej strony jeszcze młoda jestem i wszystko przede mną, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć;-) Nie wykluczone, że macie rację:-D Tylko co ja bym zrobiła jakby trzecie znowu okazało się Synem?:rofl2:
 
a rozpakowana:-) dokładnie 18.05.2010 o godz 8.00 przyszedł na świat Ignacy. Ważył 3630g mierzył 57cm. Miałam cięcie cesarskie planowane, z racji stanu po cięciu. Tak wiec wszystko było zaplanowane, ale mimo tego i tak stres był. Ignaś jest zdrowy, malutki i baaardzo spokojny- póki co :-)Tosia też była spokojna, ale on jest jeszcze bardziej...
A tu jego foto
 

Załączniki

  • DSC_3790.jpg
    DSC_3790.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_3765.jpg
    DSC_3765.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC_3869.jpg
    DSC_3869.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC_3838.jpg
    DSC_3838.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC_3861.jpg
    DSC_3861.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC_3795.jpg
    DSC_3795.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Martula śliczności serdecznie gratuluję:tak:

mój to już duży chłopak patrząc na twojego :sorry2: tak już jest że dzieci szybko rosną ;-):-)
 
Do góry