reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

ja mam do was pytanie
gdzie można kupic buty dla dziecka ale trzewiczki a nie kozaczki ktore są jakies wasko dziwne ze nogi nie moge wsadzic dla zuzki :crazy:
no i cena zeby była przyzwoita bo na Bartki to mnie nie stać
 
reklama
Wiem, Żużak, ja też czasem podskakuję jak mnie coś ucieszy:-D To tylko opis zachowań, które każdy może mieć i o niczym to nie świadczy. A o ADHD też myslałam:tak:, poważnie:-D, chyba juz mi faktycznie korba odwala. Ale myślę, że coś na rzeczy jest mniej lub bardziej tylko nie wiem co, zobaczymy. Narazie czekam na wizytę u psychologa(która miała być dziś, ale pani zadzwoniła i przełożyła na za dwa tygodnie:wściekła/y:), która pewnie i tak nic nie wniesie i usiłuję się dystansować. Mój pediatra przypisał Zośce suplementy na odżywienie mózgu (kwasy tłuszczowe omega-3, taki tran) i stwierdził, że wszystkie dzieciaki po tym ruszają z mową i ona też za parę tygodni ruszy...no to wciskam jej ten tran, którym pluje na potęgę i czekam...do tej pory wszystko co wymyslił nasz lekarz się sprawdzało. Zobaczymy:happy2:
 
no przepraszam bardzo objechalam wszystkie sklepy w tych galeriach w Białymstoku i sa same kozaczki a jak sa trzewiczki to tylko chłopiece
a jak sa buty to cena 150 zl :/
 
Na św. Rocha kupiłam dziś trzewiki i kozaczki za...62 zł, muszę jeszcze "tylko" zachęcić Magdę do zmierzenia hehe. Istnieje możliwość zwrotu, nawet przecenionych
 
Polecam sklep Koala tam jest w tej chwili wyprzedaz -70 % likwidacja sklepu tzn juz jakis czas kupiłam tam buciki Bartka i dużo fajnych ubranek Wójcik Coccodrillo kurteczki na zimę były nie wiem co tam jest jeszcze ale warto pójść dodam tylko że za buciki które kupiłam zapłaciłam 39 zł :szok: całe skórzane jak to Bartek.
A jeśli chodzi o tran to ja cały czas podaje wyłączając letnie miesiace.
 
Agak ciesze sie ,że lepiej sie dzieje u Twojego synka.:tak::tak::tak:
Gosik :tak:cierpliwosci w oczekiwaniu na wizytę.I jak chcesz to moge przytoczyć przykład własnego dziecka,mówi 3 wyrazy mama-na wszystkich ,nie i czasem tak.A reszta to własna twórczośc typu "ziazia" "tuf" co nie znaczy nic.I nawet nie próbuje jeszcze uczyc go korzystania z nocnika,bo to nie ten czas.:-p

Joasiah ale Ci córa urosła,polecam firmę Kornecki fajne skórzane butki w przyzwoitej cenie.;-)
 
Anetka gdzie na rocha sklep?? w zielonej kamienicy?
krysiu gdzie jest sklep koala?
ika a buciki kornecki gdzie mozna dostac?

ja wypytuje bo nie znam az tak białegstoku ;)
 
Sklep Koala jest na przeciwko Koscioła sw Rocha tylko nie w strone Zielonej Kamienicy a patrząc na ulice Lipową sklep PSS i nawet byly jeszcze w piatek małe rozmiary bucików z Bartka i na pewno coś sobie wybierzesz dla mnie na przyklad cena spodenek z 80 na 15 z Wójcika bardzo odpowiadała.:-)
 
reklama
Joasiah buty Kornecki są w sklepach "Totem" w galerii Kwadrat na Andersa lub w galerii Auchan przy Produkcyjnej ale wiecej jest w Kwadracie.My kupilismy w tym roku na 2latka skórzane za kostke z ociepleniem za 74zł,Bartek zaczyna sie od 110zł;-)udanych zakupów
 
Do góry