reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Paluszki extra :evil: Gościom do herbatki podać...:-D
Anetka, nie mam konia na biegunach. Zosia strachliwa nie jest, ale jak wrzuciłam pieniążek, żeby uruchomić konika przy pizzerii to też zaczęła ostro protestować, chociaż wcześniej bardzo jej sie podobało jak na nim siedziała. Zmarnowałam 2zł i popsułam dziecku zabawę:baffled::happy: Podobno dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane:rofl2::-D Ale bujany koń to co innego...
Może na prawdziwym kucyku by jej sie podobało? Zośka była zachwycona, na dużych tez jeździła tylko niewygodnie trzymać dziecko na dużym, ona jak widzi konia to małpiego rozumu dostaje (psy i koty podobnie:-))
 
Magdalenko, 100 lat 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z okazji Twoich urodzinek wczorajszych życzę Ci, aby serduszko Twoje było zawsze gorące, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, co dzień nowych, niezapomnianych przygód i wszystkiego, czego sobie zapragniesz!!!
 
!! Madzik, w dniu Twoich drugich urodzin, życzę Ci tego co najcenniejsze - zdrowia i szczęścia !!

No i tradycyjnie torcik :-D


 
reklama
NAJLEPSZE ZYCZENIA WSZYSTKIM NASZYM JUBILATOM I JUBILATKOM:-):-):-):-):-):-)


Dziewczyny czy któras chodzi z dzieckiem na zajecia na basen w Bia,na który ile to kosztuje itd itd?????
z góry dziekuje za wypowiedzi
 
Do góry