reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Dziewczyny a może macie kogoś sprawdzonego kto przyjmuje w psk? Chciałabym tam rodzić i chyba przydałby się lekarz prowadzący z tego szpitala... Może dr Przepieść? Słyszałyście coś jego temat?
 
Kręcona poszukaj na naszym wątku już kiedyś o tym pisałyśmy. Nam "starym" użytkownikom nie chce się pisać kilka razy o tym samym :tak::-p
 
Moim zdaniem nie bardzo wnika w szczegóły owszem miło wesoło praktycznie zero stresu ale nie każda ciąża kończy się dobrze (może ma zbyt wiele pacjentek).
W Psk pracuje dr Gacuta wiem tylko że jest bardzo dokładna.
 
Mnie zawsze wypytuje, czy wszystko jest w porządku i nigdy nie zlekceważył niczego. Przychodzę na wizytę przygotowana, czasami nawet z zapiskami, by o niczym nie zapomnieć. W razie wystapienia jakis nagłych komplikacji, uzyskuję poradę przez telefon, co też jest dla mnei ważne, ze nie muszę czekać do kolejnej wizyty.
Co do braku stresu podczas wizyty, to chyba dobrze, bo wcześniej byłam u takiego, co mi w 8 t.c. powiedział, ze będę mieć łożysko przodujące, co Przepieść wyśmiał, ze za wcześnie na takie diagnozy. No, ale może któraś lubi się nakręcać. Wtedy polecam aktywny udział na forach:) Mi w drugiej ciąży, już w2 miesiącu sie odechciało czytac o luteinach, skurczach, plamieniach, za rzadkich/ za częstych usg itp. Zalezy co kto szuka. A co do ciąż kończących sie dobrze lub źle. Jak ciąża jest mocno zagrożona, to ryzyko jej nieutrzymania jest duze u każdego lekarza. Mam koleżanki prowadzone przez doktorka po poronieniu, kolejna ciąża zakończyłą się sukcesem. Mam takze znajkomą, która straciła dziecko w 19 t.c, gdyz łożysko przestało funkcjonować. A także taką, która miałą 2 usg robione, w tym jedno dopochwowe, gdzie nie wykryto ciąży pozamacicznej i ledwie z życiem uszła...takich przykładów każda z nas moze mnożyc.
Grunt, to nastawic się pozytywnie i cieszyc ciążą. Bóg juz tam sobie plan jakis napisał dla każdego z nas:):tak:
 
witajcie dziewczynki, nie wiem czy jeszcze tu zagladacie :sorry:

jestem z Bialegostoku i w nastepnym tyg ok 10 grudnia chce isc na pierwsza wizyte, to bedzie 5 tydz 3 dzien mojej wspanialej ciazy. teraz jestem za granica wiec mama umawia mnie na wizyty, chce isc do gin na nfz i tez prywatnego.
wiec czy slyszeliscie i jakie macie opinie o doktor Sucheckiej z Antoniukowskiej, o doktorze Lemanskim(Limanskim ?) z kliniki Arciszewskiego (?) to prywatnie, oraz jakiejs doktor z ulicy Swobodnej, moze tam jest jakis gabinet lub przychodnia wiec skojarzycie po ulicy.

Z GORY DZIEKUJE ZA PORADY I WASZE OPINIE,
TO MOJA PIERWSZA, WYMARZONA, WYCZEKANA CIAZA, CHCE ZALATWIC WSZYSTKO JAK NAJLEPIEJ!!!

pozdrowionka.
 
Uuuuuu, cisza na wątku...ja choruję przedświątecznie- angina:baffled: Oczywiście od Zośki ją dostałam:happy:, tylko ona przechodziła ZNACZNIE lżej. Wojtek chodzi po sklepach, mała z dziadkiem szaleje w "Alfie" na placu zabaw a ja dogorywam. Nie mam jeszcze prezentu dla męża, nic nie piekę, nie gotuję :-( Mam nadzieję, że jutro będę w lepszym stanie. W tym roku nie wyjeżdżamy na szczęście. Jakaś pogoda taka mało gwiadkowa.....Natchnijcie mnie świątecznie. Buuuuuu!
Zaraz będę piekła chleb, tzn postawię do wyrośniecie (na zakwasie piekę).
Pozdrawiam Was baaaaardzo ciepło! Zasmarkany, zakichany i zadreszczony Gosik.
 
Witam dziewczyny! Ja również z pierwszą ciążą chodziłam do Przepieścia. Teraz jestem w 23 tyg i do niego wracam. To jest normalny lekarz, nie panikuje i jest ok. Chodziłam dotychczas do przychodni na Białówny i czuję się lekceważona. Pozdrawiam
 
reklama
Za chwilę naprawdę Przepieść będzie miał nawał pacjentek jak będziemy go tak reklamować :-) Moją ciążę też on prowadził, on mnie kroił i było OK :tak:
Żużak prezent bomba :tak::-D
Racja Gosik, ledwie zipie ten nasz wątek. Pewnie za chwilę wszystkie pojedzieny z zyczeniami i potem znów zapadnie cisza ....
Gosik zdrowiej szybko!!
 
Do góry