reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Hej, hej! Nigdy nie robiłam trwałej:happy2: Mania, sezon kończymy za tydzień, a potem jeszcze nagrania. A po dwóch tygodniach znowu do pracy. Ja najpewniej wyląduję w Choroszczewie prędzej czy później:happy2: Idę się położyć póki Zośki nie ma bom okrutnie zmęczona . Pa!
 
reklama
Hej, koleżanki, napiszcie coś. Kupiłam na allegro szafę secesyjną do sypialni. Nie mogę się na nią doczekać. Na zdjęciach wygląda bajkowo:-) psiejsko czarodziejsko. Jak mi przyslą wkleję fotke, a tymczasem Zośka
 

Załączniki

  • 224.jpg
    224.jpg
    70,9 KB · Wyświetleń: 19
Hej,hej!!!
To może ja coś napiszę;-).Fajna ta Twoja Zośka;-):tak::-)
A moja córa już ma wakacje i jak tylko pogoda pozwala to na podwórku siedzi.Gorzej,ze z tą pogodą to różnie:-).Ale moze nie całe wakacje bedą takie i będzie poprawa.Znaczy mówię myśląc o dobrze córki,żeby mogła na podwórku szaleć,bo jeśli o mnie chodzi,to wizja upałów w ciąży,jakoś mnie przeraża.Jak tylko trochę cieplej sie robi,nawet tak jak wczoraj,to zaraz mi nogi strasznie puchną i tylko w japonki się mieszczą:-):-):-)
 
Hej! Nie wiem, czy reaktywujemy wątek, ale spróbować warto.
Mania, jak Ci się wiedzie? jesteś zuch babka, dałaś radę z dwójką maluchów! Jak niania sie sprawuje? Ja stoję teraz przed wyborem niani dla ULi. Mam nadzieję, że uda nam się trafić na super kobitkę.
Moja Ulka wczoraj 4 miesiące skończyła i nie wiem, kiedy to minęło! Dziś zważona - 8400! Znaczy je pod korek, a mleko wysokogatunkowe - tak dziś usłyszałam u pediatry:-)
Zaczynam coraz częściej myśleć, jak to będzie we wrześniu, gdy Magda pójdzie do przedszkola, Ula z nianią a ja do pracy. Trochę się stresuję.
 
Cześć dziewczyny!
Kiedyś już tu do was zaglądałam, ale od tamtej pory przybyło mi obowiązków.
Mam też pewien problem z bioderkami malutkiej. Chodziłam na sienkiewicza, lekarz stwierdził dysplazję prawego bioderka, ale mi on mało wiarygodny. W sobotę idę prywatnie do Król na Legionowej. Słyszałyście o niej?
A na Sienkiewicza iść nie radzę z maluszkami.
Pozdrawiam i obiecuję częściej się odzywać:tak:
 
No proszę .... ruch jak na Lipowej w godzinach szczytu :-)
Przyznaję, że prawie codziennie tu zaglądam, ale pisać jakoś niekoniecznie mi się chce.... To chyba to "lato" tak na mnie działa :wściekła/y: Jak słyszę dzwonienie w parapet to mnie już szlag jasny trafia ....
Gosik Zośka niezmiennie cudna.
Od jutra mam remont w mieszkaniu .... Trzymajcie kciuki żebym nie wylądowała w Choroszczewie, albo mężowemu krzywdy nie zrobiła ...
Pozdrówka!
Wredna.... :-):tak:
 
Hej! Nie wiem, czy reaktywujemy wątek, ale spróbować warto.
Mania, jak Ci się wiedzie? jesteś zuch babka, dałaś radę z dwójką maluchów! Jak niania sie sprawuje? Ja stoję teraz przed wyborem niani dla ULi. Mam nadzieję, że uda nam się trafić na super kobitkę.
Moja Ulka wczoraj 4 miesiące skończyła i nie wiem, kiedy to minęło! Dziś zważona - 8400! Znaczy je pod korek, a mleko wysokogatunkowe - tak dziś usłyszałam u pediatry:-)
Zaczynam coraz częściej myśleć, jak to będzie we wrześniu, gdy Magda pójdzie do przedszkola, Ula z nianią a ja do pracy. Trochę się stresuję.

Witam!!!
Fajnie by było,żeby ten wątek ożył,ale jak widzę po wpisach,absolutnie się nie zapowiada,a szkoda:-(.
Mimo to,mam pytanie:wiem,że jeszcze mam trochę czasu,ale może zaglądają tu Mamy,które niedawno rodziły,bo zastanawiam sie ,jaki szpital wybrać.Wyboru zbyt dużego nie ma;-),ale chciałabym poznac opinie.Nie wiem,czy na dobrym wątku piszę,ale może akurat mi ktoś odpowie,bo bardzo mi zależy.W sumie sama rodziłam ponad 8 lat temu na Warszwskiej,ale może od tamtej pory coś się zmieniło i jeśli tak,to co?
Bardzo proszę o odpowiedzi:sorry2:
Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam serdecznie koleżanki;-):-):-D
 
reklama
Do góry