reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Koło Gospodyń Domowych"

i chyba mi nie bardzo wyszło - mam doła... na pewno coś źle zrobiłam. Jak kroje to wszystko mi wyłazi bokami i chyba za długo trzymałam wierzch w piekarniku.... totalna noga ze mnie - katastrofa i zaraz musze chyba piec mój stary i przez wszystkich znany przepis a myślałam że jutro zabłysnę :wściekła/y: :-(
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny , że jestem pod wielkim wrażeniem. Jak mam chwilę czasu to najczęściej zaglądam na nasze rady- tutaj jestem po raz pierwszy i po prostu "szacuneczek:-D"
JA ledwo znajduję czas żeby zrobić obiad i jak tako chalupę ogarnąć, a co dopiero takie pyszności.
Nie wiem czy to zła oraganizacja czasu, czy mój Maciuś tak daje czadu, że caly czas trzeba go zabawiać :confused:
Pozdrawiam
 
Snikers dzisiaj o niebo lepszy .... teściowa brała nawet dokładkę :-) Dzięki Sylwia.... wstaw jescze jakiś fajny przepisik;-)
 
reklama
Do góry