reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolonie

Kolonie to jest niezapomniany i wyjątkowy czas do zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności. Oczywiście dla rodziców jest to często sposób na pozbycie się dzieciaków w czasie wakacji kiedy trzeba iść do pracy i nie ma co z nimi zrobić. W tym wypadku myślę, że jedno nie wyklucza drugiego.

Jeśli macie wątpliwości co do organizatora, to myślę sobie, że można najpierw wybrać wycieczkę tego biura podróży w gronie rodzinnym i zobaczyć / ocenić go samemu. Ten BUT mnie zainspirował do tego pomysłu, bo z tego co widzę na stronce to oni organizują kolonie, ale też wyjazdy indywidualne.
 
reklama
tak to prawda my byliśmy całą rodziną na wyjeździe z nimi, a później tak się złożyło że moje dzieciaki wyjeżdżały z BUT-em na wycieczki szkolne, ale miałam już zaufanie do tego biura więc ze spokojem wysłałam je na wycieczkę.

ale to znaczy, że biuro dostosowuje się do profilu klienta? Chodzi o to, że czasami jak ktoś jest nastawiony na wycieczki dla dzieci, to nie umie zorganizować indywidualnych wyjazdów i odwrotnie.
 
Myślę, że 7-latek powinien być już gotowy na taki wyjazd. Na koloniach dzieci poznają nowe miejsca, zdobywają wiedzę, nowych przyjaciół- rozwijają się ich umiejętności w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, a przede wszystkim uczą się radzić sobie bez rodziców. Według mnie kolonie w tym wieku to świetna przygoda i szkoła życia.
 
nie do końca o to chodzi, jak sobie wejdziesz na stronę BUT to zobaczysz że mają naprawdę szeroką ofertę, zarówno dla klientów indywidualnych jak i wycieczki organizowane dla większych grup, np. biuro współpracuje ze szkołami dla których organizuje wycieczki.

Śmieszną mają tą stronę. Chodzi o kryteria wyszukiwania wycieczek. Na przykład hasło "męska dżungla". Wrzucam sceena, ale nie wiem czy się wyświetli
2015-01-20_114022.jpg
 

Załączniki

  • 2015-01-20_114022.jpg
    2015-01-20_114022.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 35
Do góry