reklama

Kolor oczu naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2008' rozpoczęty przez Antila, 9 Luty 2009.

1. Antila

Antila 30-tki , przyszłe mamusie

Dziewczynki, czy u Waszych dzieci można już zaobserwować już jakiś konkretny kolor oczu? Jeżeli tak, to kiedy to zauważyłyście. Pytam, bo bardzo bym chciała, aby Ania miała zielone i już się nie mogę doczekać kiedy coś będzie można zobaczyć. Na razie ma szarawe z brązowymi plamkami. Ja mam granatowe obwódki i zielonkawy środek z żółtymi i brązowymi plamkami mój M ma zielone:-)

2. Agnieszka1986

Agnieszka1986 Fanka BB :)

Adrianek ma ciemno niebieskie. Nie pamiętam kiedy to zauważyłąm ale myslę że miesiąc temu na pewno już to widziałam

3. reklama
  4. Icedal

Icedal Fanka BB :)

Sebastian ma szare z granatowymi obwódkami i brązowymi plamkami w srodku. Podejrzewam ze bedzie miał kolor oczu po tatusiu bo ja mam niebieskie:tak:

5. Tajchi

Tajchi Fanka BB :)

No mój ma niebieskie,czasem szare, a jeszcze innym razem granatowe ale takie jak na zdjęciu ma najczęściej

Załączniki:

6. adas13

adas13 Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 11 Luty 2009
  7. Hanus78

Hanus78 Zawierzyłam Św Dominikowi

Śliczne oczka Adasia. Śliczny Adaś!!!

U nas oczy ciemno niebieskie z jasnymi plamkami. Chyba będą jaśniejsze jak się plamki rozejdą. Zobaczymy :)

8. Antila

Adaś rzeczywiście niesamowite oczka:-)
    Hanuś a mi się wydawało, że Twój synek ma błękitne:happy:

9. dombar

dombar Fanka BB :)

adas śliczne oczka, prawdziwy błękit
    A Rysiu ma oczka takie szaro niebieskie ale w takim wieku to się chyba może jeszcze zmienić.

10. reklama
  11. adas13

adas13 Fanka BB :)

No wlasnie ciekawa jestem czy sie jeszcze zmienia, nasze maluszki przewaznie maja szare, i wszystkie odcienie niebieskiego, czyli to chyba jeszcze kolory niemowlece.

12. Antila

Ja słyszałam, że kolor ustala się około 3 miesiąca. Jednak tak, jak wszystko jest to bardzo indywidualna sprawa. Synkowi mojej koleżanki z zielonych na piwne zmieniły się koło roczku.
    Jednak z zielonymi to jest skomplikowana sprawa, bo jest to odmiana brązowych:szok: tylko z zahamowaną pigmentacją ( dlatego są takie rzadkie).

Poleć forum