reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolor oczu naszych maluszków

Antila

30-tki , przyszłe mamusie
Dołączył(a)
29 Październik 2006
Postów
3 771
Dziewczynki, czy u Waszych dzieci można już zaobserwować już jakiś konkretny kolor oczu? Jeżeli tak, to kiedy to zauważyłyście. Pytam, bo bardzo bym chciała, aby Ania miała zielone i już się nie mogę doczekać kiedy coś będzie można zobaczyć. Na razie ma szarawe z brązowymi plamkami. Ja mam granatowe obwódki i zielonkawy środek z żółtymi i brązowymi plamkami mój M ma zielone:-)
 
reklama
Adrianek ma ciemno niebieskie. Nie pamiętam kiedy to zauważyłąm ale myslę że miesiąc temu na pewno już to widziałam
 
Sebastian ma szare z granatowymi obwódkami i brązowymi plamkami w srodku. Podejrzewam ze bedzie miał kolor oczu po tatusiu bo ja mam niebieskie:tak:
 
No mój ma niebieskie,czasem szare, a jeszcze innym razem granatowe ale takie jak na zdjęciu ma najczęściej
 

Załączniki

  • STA71731.jpg
    STA71731.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 321
Śliczne oczka Adasia. Śliczny Adaś!!!

U nas oczy ciemno niebieskie z jasnymi plamkami. Chyba będą jaśniejsze jak się plamki rozejdą. Zobaczymy :)
 
Adaś rzeczywiście niesamowite oczka:-)
Hanuś a mi się wydawało, że Twój synek ma błękitne:happy:
 
adas śliczne oczka, prawdziwy błękit
A Rysiu ma oczka takie szaro niebieskie ale w takim wieku to się chyba może jeszcze zmienić.
 
No wlasnie ciekawa jestem czy sie jeszcze zmienia, nasze maluszki przewaznie maja szare, i wszystkie odcienie niebieskiego, czyli to chyba jeszcze kolory niemowlece.
 
reklama
Ja słyszałam, że kolor ustala się około 3 miesiąca. Jednak tak, jak wszystko jest to bardzo indywidualna sprawa. Synkowi mojej koleżanki z zielonych na piwne zmieniły się koło roczku.
Jednak z zielonymi to jest skomplikowana sprawa, bo jest to odmiana brązowych:szok: tylko z zahamowaną pigmentacją ( dlatego są takie rzadkie).
 
Do góry