reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolor włosów

joe alex

Mamusia Tomka i Piotrusia
Dołączył(a)
14 Październik 2008
Postów
1 633
Miasto
Wielkopolska
Jak to u was jest z kolorem włosów waszych dzieci? Ja jestem brunetką, mąż włosy ma czarne jak smoła, a dzieciaczki są blondynami:tak:.
 
reklama
tak właśnie często jest [nie wiem czemu] że czarnowłose osoby są blondynami do ok 7 roku życia. potem włoski ciemnieją :-)
ja natomiast teraz mam ciemny blond, jako dziecko miałam włosy brązowe, ojciec Nikusia jest rudy w dosłownym znaczeniu tego słowa :-) a synek to taki ciemny blondynek- jasny brąz.. urodził się z ciemnymi włoskami ale od słońca pojaśniały. w każdym razie rudy nie jest- na szczęście:-)
 
u nas tak samo ja i maz mamy ciemne wlosy a mały balasek ale moze po babci bo tez biala:dry: mam nadzieje ze nie ściemnieją choc np mojej kuzynki cora urodzila sie czarna jak smola a dzisma 3 latka i jak anioleczke blondyneczka i jeszcze sie jej zakrecily? wiec czas pokarze:-):-)
 
Myslałam, ze jestem sama, ale widzę, że większośc tak ma :-) Ja szatynka, mąż też a syn blondyn. Chciałabym, zeby już zawsze był blondynem, bo robią mu się loczki i te jego niebieskie oczka - normalnie Aniołek :-)
 
U nas podobnie, ja ciemna szatynka, maz prawie brunet, a dziecko ciemny blondyn:szok:;-), ale pewnie beda ciemniec, bo juz sa duzo ciemniejsze niz jeszcze rok temu:tak: i dobrze:tak:
 
reklama
Nie będę się wyróżnia.Ja z mężem jesteśmy sztynami.Córka urodziła się czarna,potem włosy zaczeły się robić coraz jaśniejsze i teraz ma jasny blond.Widać jednak ,że od skóry zaczynaja jej spowrotem ciemnieć.Ja miałam tak samo z włosami,więc wiem,że ma to po mnie.
 
Do góry