reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolory nowego forum

reklama
mi też się podoba :-) w koncu to kolory loga BB, więc wszystko jak najbardziej pasuje :-) i choć niebieski lubię, jak dla mnie był ni z gruszki ni pietruszki ;-)
 
faktycznie wybrzydzacie :-p :-D

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :no:

Dla mnie nieważne jest jaki kolor jest na forum...ważni są ludzie,którzy się tutaj znajdują.
 
Mi też obecne kolory odpowiadają. Zielony uspokaja, niebieski jest zimny i na forach oklepany. Zieleń połączona z różem faktycznie zgrywa się z kolorami loga, więc jak dla mnie miód malina!
 
oo ja tez dzis w szoku jestem jak odpalam forum po weekendowej przerwie, z niebieskim było tak przyjemnie......., co sie stało ze taka zmiana????
 
reklama
Tłumaczenie zasadności wprowadzenia zielonoróżowego image nawiązaniem do logo jest bezpodstawne, bo logo powstało równocześnie ze zmianą kolorystyki podczas pierwszej transformacji z niebieskiego właśnie. Dla mnie to co pierwsze było lepsze i skoro nie da się zadowolić wszystkich to ideałem byłaby opcja wyboru.
 
Do góry