reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kompletowanie wyprawki

Hey! Ja właśnie zaczynam panikować. Termin na 4.08 A ja mam.... łóżeczko które stoi w garażu rodziców. Nic więcej 🙈 do tego jesteśmy w trakcie przeprowadzki... pomożecie skompletować listę potrzebnych rzeczy?
 
reklama
hej, ja nam już szafeczki, łóżeczko, kołyskę, ubranka, jeszcze został mi wózek, fotelik i zestaw do szpitala. Ale nie martw się aizdur spokojnie zdążysz, na pewno, teraz wszystko pootwierane
 
Ja właśnie się pakuję do szpitala 😉
IMG_20200529_212139.jpg
 
No dużo potrzebujesz ,jeśli nie masz kogoś, kto da Ci ubranka po swoim dzieciaczku ,to ubranka , pajacyki ,body , spodnie , przewijak, podkłady do szpitala i potem na przewijak ,podpaski poporodowe, koszule do szpitala, rożek (najlepiej 2) jakieś kocyki, pieluchy tetrowe, coś do prania malucha, oj dużo tego
 
Ale nie martw się aizdur spokojnie zdążysz, na pewno, teraz wszystko pootwierane
Dzięki za mentalne wsparcie ;)
No dużo potrzebujesz ,jeśli nie masz kogoś, kto da Ci ubranka po swoim dzieciaczku ,to ubranka , pajacyki ,body , spodnie , przewijak, podkłady do szpitala i potem na przewijak ,podpaski poporodowe, koszule do szpitala, rożek (najlepiej 2) jakieś kocyki, pieluchy tetrowe, coś do prania malucha, oj dużo tego
Troszkę ubranek dostałam, za tydzień mam Baby Shower i po imprezie jak zobaczę co tam dostanę, to będę kupować już. Myślę że jak wpadnę w szał zakupów to końca nie będzie 🤦‍♀🙈 dziękuję za listę
 
Tylko nie szalej, bo nakupisz rzeczy które będą zupełnie nie potrzebne , najlepiej zapytać kogoś kto ma dziecko, doradzi co się przyda
 
No i dobrze 😉bo to i tak wszystko mase kasy kosztuje, a po co marnować na coś nieprzydatnego
 
Cześć dziewczyny! Jestem nowa i mam takie pytanie. Czy któraś z was zamawiała może coś dla swojego szkraba z abc-bobasa.pl ?? Podoba mi się u nich kilka rzeczy ale nie wiem jak z jakością. Pozdrawiam
 
reklama
Sklep abc-bobasa.pl znam od mojej siostry która często tam coś zamawia więc rzeczy są dobrej jakości. Ja już zaczęłam kompletować wyprawkę dla swojego maluszka i zamówiłam kilka pajacyków bo mają bardzo ładne w tym sklepi i chustę do karmienia. Pewnie jeszcze coś zamówię
 
Do góry