reklama

Koncert dla dzieci 26 lutego o godzinie 16:00

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez guuu, 20 Luty 2012.

 1. guuu

  guuu Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  [h=6]Serdecznie zapraszamy na kolejny z cyklu koncert z muzyką na żywo na Kazimierzowskiej 76a. Tym razem zaprezentujemy muzykę bazująca na rytmach i melodiach z Afryki Zachodniej ( kultury Mandingue).Muzycy zaprezentują utworu grane na balafonach- afrykańskich ksylofonach znanych w Afryce od XIII wieku. Tradycja wytwarzania i grania na balafonach, niegdyś pilnie strzeżona i znana nielicznym, do dziś przekazywana jest z ojca na syna.
  Melodie balafonów wzbogaci akompaniamenty bębnów basowych (dundun) i (solowych) djembe.
  Olek i Magda wraz ze swoimi instrumentami tworzą niecodzienną mieszankę energii i harmonii, która zainteresuje zarówno młodszą jak i nieco starszą publiczność.
  W czasie spotkania:
  - zaprezentujemy różnego rodzaju instrumenty etniczne i opowiemy o ich pochodzeniu oraz roli w kulturze,
  - zachęcimy dzieci do zabaw rytmicznych,
  - wprowadzamy ćwiczenia z kinezjologii rozwijające poczucie rytmu i współpracę obu półkul mózgowych.
  Na zakończenie przy akompaniamencie instrumentów muzycy opowiedzą afrykańską baśń aby wyciszyć i rozbudzić wyobraźnię słuchaczy.
  Na koncert zapraszamy dzieci od 0 do 7 lat. Koszt godzinnego koncertu wynosi 30 zł (jeden opiekun gratis). Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i bardzo duże zainteresowanie koncertami proszę o mailową rezerwację miejsc i wpłaty na poniżej podane konto[/h] [FONT=&quot]Adam Rafalski 30 1140 2004 0000 3102 7408 8988

  E-mail kazimierzowska.waw.pl@gmail.com [/FONT]
   
 2. reklama

Poleć forum