reklama

Koncert duetu smyczkowego "Jak z bajki"

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez guuu, 24 Listopad 2011.

 1. guuu

  guuu Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 5 lat na magiczną podróż w świat muzyki w którą zabiorą nas skrzypaczka Agata Rutkowska oraz wiolonczelista Jakub Pożyczka. Młodzi muzycy nawiązują doskonały kontakt nawet z najmłodszą publicznością. W czasie koncertu dzieci wysłuchają melodii z bajek takich jak: Piękna i Bestia, Kopciuszek , Śpiąca Królewna, Gumisie, Teletubisie, Pszczółka Maja, Reksio, Smerfy czy Muminki. Podczas koncertu dzieci będą miały okazję, opowiedzieć o tym, o czym ,,mówiła" muzyka, a także zapoznać się bliżej z instrumentami.
  W nieskrępowanej, luźnej atmosferze zarówno dzieci jak i rodzice rozkoszować się będą niecodzienną przyjemnością słuchania muzyki na żywo, która pobudzi wyobraźnię małych jak i dużych słuchaczy.
  Występ duetu rozpoczyna cykl koncertów dla najmłodszej publiczności, które odbywać się będą na Kazimierzowskiej 76a. Szczególnie serdecznie zachęcamy do uczestniczenia rodziców niemowlaków, dla których kontakt z muzyką (żywą muzyką) jest elementem genialnie wpływającym na ich rozwój.
  Koszt godzinnego koncertu wynosi 30 zł. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc bardzo proszę o mailową rezerwację pod adresem kazimierzowska.waw.pl@gmail.com
   
 2. reklama

Poleć forum