reklama

Koncert metalowy miesiąc przed terminem

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Merigold, 20 Wrzesień 2016.

witch84
Najlepsza odpowiedź witch84, 21 Wrzesień 2016
Jeśli chodziłaś do tej pory na koncerty i słuchałaś głośnej muzyki w domu - to pewnie nic się nie stanie. Z postu wnioskuję, że jednak tak nie było -... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Merigold

Merigold Początkująca w BB

Czy głośna muzyka może w jakiś sposób zaszkodzić dziecku?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14363671 by witch84, 21 Wrzesień 2016
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

Możesz dostać skurczy i zacząć rodzić.

4. reklama
  5. Merigold

To tak na serio, czy po prostu się ze mnie nabijasz? Moje pytanie jest w 100% poważne. Poczytałam trochę na ten temat i właściwie nigdzie nie znalazłam żadnych przeciwwskazań. Dobrze jednak jest poszukać odpowiedzi i wskazówek w wielu miejscach, prawda?

6. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Głośna muzyka nie zaszkodzi ale podobno dzieci (płody) tego nie lubią i w zbytnim hałasie czują dyskomfort.
    Inna kwestia czy na takim koncercie nie ma ryzyka, że ktoś cię popchnie, uderzy?

7. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Od głośnej muzyki??? Ciekawe...

8. mama_24h

mama_24h Zaciekawiona BB

Malaja raczej nie od głośnej muzyki a od ludzi którzy jak pogują to nie zwracają uwagi kto obok stoi ;)
    Znam to jak się chodziło na Acid'ów lub inne zespoły to różnie bywało ;) z resztą zawsze możesz stać gdzieś dalej i poprostu się podelektować a dziecku myślę, nie powinno zaszkodzić :) Jak matka świetnie się czuje to i dziecko też ;)

9. happybeti

happybeti show must go on...

Cala ciaze sluchalam SOAD - glosno ;).
    Niuni nie zaszkodzilo ;).

10. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Jeśli nie będziesz szaleć to nic się nie powinno stać. Ale ludzie są różni. Ktoś może cię np przez przypadek potrącic. Pytanie czy będziesz mieć przyjemność z koncertu jak trzeba będzie mieć oczy w około głowy.

11. reklama
  12. witch84

witch84 Fanka BB :)

Głosów: 1
    Jeśli chodziłaś do tej pory na koncerty i słuchałaś głośnej muzyki w domu - to pewnie nic się nie stanie.
    Z postu wnioskuję, że jednak tak nie było - jakby nie patrzeć będzie to stres dla dziecka, które w takiej sytuacji może zrobić się nerwowe i zacząć się mocno wiercić.

Ja bym sobie taki koncert darowała pod koniec ciąży. Bo potem pretensje będziesz miała tylko do siebie.

witch84, 21 Wrzesień 2016 Najlepsza odpowiedź
    • Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  13. Merigold

Na koncert mam zamiar pójść z partnerem, który będzie pełnił rolę ochroniarza. ;) Kiedy ja będę się bawić, on zadba o moje bezpieczeństwo, więc pogowcami i innymi ludźmi w ogóle się nie przejmuję.

Chcę też zapytać o zgodę lekarza (on przecież zna się na tym najlepiej) i napisać do kierownika klubu, czy nie ma nic przeciwko (w regulaminie klubu jest napisane, że mogą odmówić wstępu bez argumentowania decyzji).

Na pewno nie będę pchać się pod samą scenę, gdzie najwięcej się dzieje, czy pod głośniki, gdzie jest najgłośniej. Tym razem wybiorę sobie bardziej ustronne miejsce, gdzieś z brzegu albo z tyłu sali.

Może rzeczywiście powinnam o tym wcześniej wspomnieć: w połowie 4 miesiąca byłam na takim koncercie (wszystko było OK), a metalu słucham na co dzień i młody nigdy nie reagował jakoś szczególnie na tę muzykę. Nie zauważyłam też, żeby kiedykolwek nerwowo reagował na hałas, ale gdyby tym razem zachowywał się bardzo niespokojnie to oczywiście wyszłabym z koncertu.

Poleć forum