reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki Babydream - opinie

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
722
Witam, co sądzicie o kosmetykach firmy Babydream? Kremie przeciw odparzeniom, kremie ochronnym, oliwce, płynie do kąpieli, pieluszkach? Chodzi mi o skład i o Wasze doświadczenia z tymi kosmetykami, są w gotowej wyprawce, która wpadła mi w oko.
 
reklama
My uzywamy pieluch fun&fit i chusteczek tych zielonych i to są jedyne ktore nie podrazniaja corki ;-)

Ale na poczatku jak miala 3 mce te pieluchy ją podraznialy troche i niedawno (po 6mcach) sprobowalam od nowa i są super ;-)
 
a zapomniałam dopisać, że pieluszek nie używaliśmy - kupiłam raz i one takie grube i sztywne są, nam nie odpowiadały.w tej kategorii cenowej to lepsze są dady z biedronki lub pieluszki z lidla.

za to chusteczki nawilżane babydream są jedne z lepszych moim zdaniem :)
 
krem na odparzenia ok, pieluchy są tez ok, tylko trzeba dobrze dobac - standardowe mają dość szeroki e zapięcie więc na szczuplejsze dziecko moga być za duże, znowu fun&fit są dobre dla szczupłego malucha. Ani jedne ani drugie u nas nie podrazniały. Chusteczki ok, ale przy końcu opakowania miałam wrażenie, że nawilżenie jest mniejsze
 
Ja z babydream uzywam chusteczek nawilzanych i lotionu do ciala zamiast oliwki dla mnie sa swietnie..
Krotki sklad..nie podrazniaja..
Pieluch nie uzywalam jakos najbardziej Pampersa mi podchodza..
 
Kosmetyki Hipp i babydream sa najlepszymi kosmetykami na rynku jeszczw bobini i momme chyba
Hipp tez ma super zapach <3

Ja od urodzenia kupije hipp albo babydream maja najlepsze sklady inne kosmetyki kolo dziecka nie staly..Nie wiem kto do dopuszcza
Co tego ze inne tez fajne jak sama chemia..
Mam koleżankę dermatolog i z reszta duzo czytałam nawet na bb byl artykuł ze trzeba sprawdzac sklady bo to przenika przez skore do wątroby nawet bo dziecko ma nieszczelna skórę dlategp dla mnie takie ważne
Blog Sroka polecam mama chemiczka.
Chusteczek uzywam babydream zielonych rozowe to te same , pomaranczowe tez sa dobre...albo hipp bobini z klapka czasem huggies
I watervipes drogie ale rewelacyjne tez jak woda :-)
Co do pieluch to uzywamy każdy rodzaj bo synka nie uczula uzywam pampers dada i babydream .
I porównując to pampers puchnie szybko i smierdzi chemia jak sie nasika..poza tym ok
Pomaranczowe sa fajne chude i pachna
Dada nie puchnie i nie smierdzi..a baabydream sa suuuuper zwlaszcza nie te fun and fit tylko te drugie bo sa dwa rodzaje.
Cienkie delikatne ladnie pachna nie puchna :-)
I eko sa na tyle ile moga byc polecam bardzo moge zdjecie wkleic:)
]
Pampers placi sie tez za firme a np chusteczki jeden z gorszych skladow ma rynku.
 
Ostatnia edycja:
Te :-)
`Jeszcze Rossman ma nowe pieluszki ekologiczne bambusowe Babmino chyba drogie ale musze kupić na sprobowanie bo mnie ciekawi :)
Ale w miescie co chwile promocje.
 

Załączniki

  • FB_IMG_1518101154721.jpg
    FB_IMG_1518101154721.jpg
    90,4 KB · Wyświetleń: 539
  • FB_IMG_1518101160294.jpg
    FB_IMG_1518101160294.jpg
    163,9 KB · Wyświetleń: 276
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja trochę w innym temacie. Na forum i nie tylko jest bardzo dużo pochlebnych opini na temat babydream więc i ja postanowiłam kupić. Jak się okazało po płynie do kąpieli i szamponie w jednym moją córkę (alergika) strasznie wysypało. Do tej pory jedynym kosmetykiem jaki tolerowała było emolium no i po babydream ostatecznie skończyłam z ekspertami ale może któraś mama potrafi jakoś porównać składy i mi doradzić który składnik może powodować uczulenia?
 
Do góry