reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla noworodka/niemowlęcia.

:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20180323-154833.png
    Screenshot_20180323-154833.png
    366,8 KB · Wyświetleń: 286
reklama
Kup tylko krem na odparzenia (sudokrem, bepanthen) żel do mycia i emolient do smarowania NA WSZELKI WYPADEK. jak dziecko nie ma żadnych problemów ze skórką, to nie trzeba codziennie używać kremów oliwek itp. kiedyś te dzieci po kąpieli oliwkowało się jak kurczaka z rożna, teraz wiadomo, że to niczemu nie służyło.
 
Do kąpieli: hipp, ziajka, świetna jest również delikatna seria kosmetyków Oilatum - szczególnie jeśli maluch ma tendencje do wysuszania się skóry.
Chusteczki: pampers, pampers aqua pure
Pieluszki: pampers lub pampers premium care
Do pielęgnacji pupy na razie nie używamy niczego, bo nie ma takiej potrzeby ale na wszelki wypadek mamy z serii ziajka na odparzenia pośladkowe. Do buźki też ziajka.
Link do: Oilatum - cena, dostępność w 66 aptekach Polski | Liki24
 
Ostatnia edycja:
Kup tylko krem na odparzenia (sudokrem, bepanthen) żel do mycia i emolient do smarowania NA WSZELKI WYPADEK. jak dziecko nie ma żadnych problemów ze skórką, to nie trzeba codziennie używać kremów oliwek itp. kiedyś te dzieci po kąpieli oliwkowało się jak kurczaka z rożna, teraz wiadomo, że to niczemu nie służyło.
Czemu nie służyło? Mój syn codziennie jest oliwkowany i ma piękną skórkę, nic mu się nie łuszczy, zero odparzeń, nie mamy problemów z ciemieniuchą. Uważam, że w jego przypadku oliwka bardzo mu służy.
 
Czemu nie służyło? Mój syn codziennie jest oliwkowany i ma piękną skórkę, nic mu się nie łuszczy, zero odparzeń, nie mamy problemów z ciemieniuchą. Uważam, że w jego przypadku oliwka bardzo mu służy.
Oliwka zatyka pory i może powodować wiecej problemów niż korzyści. Teraz odchodzi się od oliwkowania (sens ma jedynie u noworodków) a nawet korzystania z kremów, jeżeli nie ma problemów ze skórą.
 
reklama
Oliwka zatyka pory i może powodować wiecej problemów niż korzyści. Teraz odchodzi się od oliwkowania (sens ma jedynie u noworodków) a nawet korzystania z kremów, jeżeli nie ma problemów ze skórą.
Ja myślę, że skóra każdego jest zupełnie inna, nam się świetnie sprawdza oliwka, mały ma ponad dwa miesiące i nie ma żadnych problemów skórnych. Ja sama się oliwkuje, bo kremy nie działają dobrze na moją skórę, a oliwka sprawdza się fantastycznie.
Myślę że powinnyśmy dobierać kosmetyki do własnych potrzeb, A nie to co akurat się rekomenduje.
 
Do góry