reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz - watki nieaktywne przeznaczone do trwalego usuniecia

aniay

Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka
Dołączył(a)
6 Lipiec 2006
Postów
3 507
Miasto
Morecambe UK
Pytanko, czy ktos wie jak, gdzie skad itd moznaby wypozyczyc wage do wazenia niemowlat? Musze chociaz jeden dzien powazyc moja coreczke po karmieniach zeby wiedziec ile zjada bo mi bardzo malo na wadze przybiera.
W polsce poszlabym do przychodzni ale tu nie mam pojecia gdzie isc.
 
reklama
Wydaje mi sie, ze powinnas skontaktowac sie z Public Nurse. Pamietam, ze mialam wrazenie, ze dziecko sie nie najada z piersi i chodzilam na wazenie prawie codziennie przez chyba dwa tygodnie. Nie bylo zadnego problemu - wszystko dla spokoju mamy. Po porodzie powinna skontaktowac sie "Twoja" public nurse i zostawic namiar na siebie. Jak public nurse byla u nas w domu zaraz po wyjsciu ze szpitala to miala ze soba taka przenosna wage - moze moga pozyczyc albo bedziesz jak ja biegac na wazenie do ich biura;-)
Swoja droga wazenie po kazdym karmieniu chyba nie jest dobra metoda... Ale to oczywiscie wylacznie moje zdanie.
 
Yoka, to zalecenie pediatry polski, poprostu zeby sprawdzic ile zjada i czy nie powinnam jej dokarmiac
 
hej jezeli mała sie najda nie palcze nie che jesc co godzine to sie najda.Moj lekarz zwsze mowil ze jak dziecko pospi po jedzeniu z piersi ok 2 godz to sie najada jezeli ktocej to trzeba je dokarmic sztucznym mlekiem.Bo mleko matki moze byc za malo kaloryczne i trzeba mu dostarczyc jeszcze .
 
a jeszcze wiesz ja ja chcialm wiedziec ile dziecko zjadlo odciaglam z piersi do butelki mleko i tak mniej wiecej wiedzialm ile potrafi zjesc wiadomo z piersi dziecko moze wypic mniej ale z butli wypijal ok 100 i wiedzialm ze musze go powoli dokarmiac
 
zbaczymy, mala nagle dostala wilczego apetytu i non stop by jadla, moze waga nie bedzie potrzebna:)
 
reklama
Do góry