Niusia _23
Lipcowa Mamusia Victora
Moim zdaniem poki co nie masz sie co stresowac a przy tym corci, ona wyczuwa jak Ty sie stresujesz i przechodzi na nia.
Ja mam termin za 2tyg.
Ja mam termin za 2tyg.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


od jutra zaczynam generalne porządki co by tak obsesyjnie nie myśleć. Najbardziej dobijający jest fakt, że to może być do 2 tygodni po terminie. Ja chcę mieć dzidziusia w lipcu
miejmy nadzieję, że najpóźniej to tego 21 będzie już ze mną :-)
:-( ..cala ciaza Mnie tak nie wykonczyla jak ten okres.
usne sama tylko z Niunia przy cycusiu. a tu dalej sama zasypiam...lozeczko puste..brzunio pelny.