reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Ja Ci chyba nie pomogę. Jestem baaardzo niezorientowana. Tzn.nie znam się na fotelikach,bo jestem póki co nie zmotoryzowana;-):-). Za wózkami namiętnie się rozglądam,ale jak na razie nie mam nic wybranego na amen. Obecnie mam dwóch faworytów: Mutsy Transporter i X- lander XA.
 
reklama
Też sie zastanawiałam nad X- lander XA ale jeszcze nie wiem musimy pochodzić trochę po tych sklepach i zobaczyć co jest do rozwiązania jeszcze troche czasu zostało więc napewno zdążymy cos wybrac. Dzięki za pomoc
 
Witam.
Planujemy z żoną otworzyć ośrodek opieki nad dziećmi w wieku
przedprzedszkolnym i przedszkolnym. Chcemy również utworzyć grupę dla dzieci
niepełnosprawnych. Po południu dodatkowe zajęcia rehabilitacji dla dzieci.
Będzie możliwość zostawienia dziecka nawet w weekendy lub na noc (po
wcześniejszym uzgodnieniu). Wszystko na razie w planach, jeśli pójdzie po
naszej myśli to być może od września / października. Jeśli ktoś wstępnie byłby
zainteresowany lub po ewentualne pytania proszę pisać na markov77@gazeta.pl
lub tel. 793 785 904 lub 504 176 963. Pozdrawiam. Marcin.
 
Witam!:-)

Chciałam Państwu opowiedzieć o niektórych zawodach medycznych, zawód opiekunka

dziecięca będzie wymagał uzyskania odpowiednich kwalifikacji, dzięki której opiekunki

dziecięce będą musiały mieć ukończoną szkołę medyczną.

Nie ma ograniczeń wiekowych!

kierunek Opiekunka dziecięca.

Szkoła policealna: wymagane wykształcenie średnie- (nie wymagamy matury)

Czas trwania nauki: 2 lata – tryb np. piątek, sobota, niedziela.

Praktyki bezpłatnie zapewnia szkoła.

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!!

Zapraszamy na naszą stronę internetową:
Medyczne Studium Zawodowe w Częstochowie

Medyczne Studium Zawodowe w Częstochowie
ul. Kopernika 16/18
42-200 Częstochowa
tel. (034) 361 33 95
e-mail:sekretariat@msz.czest.pl

Medyczne Studium Zawodowe w Częstochowie
POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA !!
 
Wczoraj teściowa podrzuciła mi katalog właśnie z wózkami z Tako, i spodobały mi się dwa modele drifter i fast rider, jestem raczej za tym drugim, ale musimy jechać do sklepu i zobaczyć go na żywo.
 
ja z kolei mam nowego x-landera xGo. Generalnie jest to parasolka, do której za pomocą adapterów można wpiąć
gondolkę (ja takiej kombinacji obecnie używam), lub fotelik.Wózek jest lekki jak piórko, świetnie się prowadzi w samochodzie zajmuje niewiele miejsca a do tego wygląda bosko. Jest to najlżejszy wielofunkcyjny wózek z jakim się spotkałam, wniesienie go z gondolką i dzieckiem w środku po schodach nie stanowi dla mnie żadnego problemu.Ale to parasolka, więc jeżdżąc po nierównym terenie musisz liczyć się z tym,że dziecię wytrzęsie.
Przy starszym synku miałam Graco quatro tour delux. Choć jego linia ma niewiele wspólnego z ładnymi, nowoczesnymi wózkami (na mój gust ofkors), to był to mój faworyt. Posiada wiele fajnych funkcji i rozwiązań, np.przekładana budka, dzięki której żaden wiatr czy słońce nie przeszkadzają dziecku, wbudowany termometr z zegarkiem czy tacka dla rodziców. Do tego fotelik, który można było wpiąć w wózek, bez adapterów, a w samochodzie montował się jednym ruchem, bo miałam tam do niego bazę. Ale ciężki dość i w aucie więcej miejsca zajmował. Teraz jestem bardzo zadowolona z mojego xlandera i jeśli będziesz poruszać się po mieście, musisz wózek często wnosić, przenosić itp. to polecam go gorąco.
 
reklama
Do góry