reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem na dziasla

reklama
U moich dzieci też najczęściej w ruch szedł Dentinox. Całkiem dobry efekt dawał Tantum Verde - maczałam swojego palca i wcierałam w dziąsło.
Camilia i Viburcol to homeopatyczne leki - zero reakcji u moich.
Jak chodziłam z młodym na rehabilitację, to rehabilitantki polecały jakiś angielski specyfik (jeśli mnie pamięć nie myli - to bodajże Orajel).



A czy to normalne, że dziecko się tak strasznie ślini, non stop ślina mu leci, już się boję, że cos jest nie tak ;/
 
To jest norma. Mój tak się slinil ze aż kaszel miał i się krztusil. Latalam po lekarzach bo myślałam że coś gorszego mu dolega. Bądź spokojna
 
Do góry