reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krem na dzien ujedrniajacy jaki wybrac ??!!

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam

mam pytanie poszukuje dobrego kremu do twarzy na dzien do cery tłustej

kremu ujedrniajacego

z racji tego ze schudlam skora na twarzy (mam wrazenie ) jakby opadla

jest szara i zimiasta

chcialabym ja poprawic aby byla promienna i swieza i oczywiscie uelastycznic ja

w przyszłym roku koncze 30 lat


i tu jest problem bo nigdy nie uzywalam kremu do twarzy (( nie mialam takiej potrzeby


mam pare typow ale nie wiem co bedzie najlepsze '

na 1 miejscu jak na razie jest krem OLAY ( niestety ale cena troszke mnie przeraza :eek: i niewiem czy krem czy serum bedzie lepsze )

oto krem i serum

OLAY REGENERIST Oryginalny Krem Ujędrniający 50 ml (2197166039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

OLAY Regenerist Serum Ujędrniająco-Modelujące 50ml (2193973063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


zalezy mi na kremie do codziennej pielegnacji a nie jak peeling np 1-2 razy w tyg


oto jeszcze jeden krem typowy do cery tłustej

Olay Hydrating Hydro-Żel C. Mieszana i Tłusta 50ml (2193971063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mam naprawde problem bo malo jest kremow typowych do cery tłustej
 
reklama
Witaj , to nie prawda że nie miałas potrzeby uzywania kremu do twarzy bo 20+ to czas na totalne nawilżanie skóry twarzy.Jasne że młoda skóra wydaje nam sie bez skazy(jezeli nie ma z nią problemów), ale zobaczysz że wkrótce stanie sie ona ziemista , i problemy mog sie pojawić. Zresztą juz piszesz ze widzisz pogorszenie jej stanu. Ja proponuję wizyte u kosmetyczki , która stwierdzi jaki masz typ skóry twarzy , bo często klientki nie wiedzą nawet o tym ze mają np; cere naczyńkowa i nie robią nic w tym kierunku. Pod lampą kosmetyczka stwierdzi co i jak . I uwierz mi czasami drogi krem nie działa ...ot tak!Jest na polskim rynku firma ,,jadwiga,, pewnie mało znana a bardzo dobra! tylko że wiekszosc z nas sugeruje sie reklamą. Jestes w wieku w ktorym nalezy dbac o stan cery bo to kiedys zaowocuje.
Często kobiety dają za przykład swoje matki mówiąc ze one nigdy kremu nie używały a cere mają super, otóz drogie panie kiedyś i powietrze było lepsze, i jedzenie, mniej stresu, mniej gonitwy.W ogródkach działkowych rosły warzywka a teraz iglaki!
Możesz sie po prostu umówic na konsultacje do kosmetyczki, a ona poleci Tobie serie kosmetyków na podstawie fachowej oceny skóry.
 
Ostatnia edycja:
Jeśli masz prawie 30 lat to odradzam stosowanie typowych kremów do cery tłustej. Powinnaś używać odżywczych, ujędrniających kremów. Te typowe do cery tłustej są dla nastolatek, a najwyżej dla dwudziestolatek. Bardzo wysuszają i wyjaławiają cerę z cennych substancji, będziesz miała po nich jeszcze gorszą cerę niż teraz. Anulka dobrze mówi, wybierz się do kosmetyczki i niech ci coś doradzi. Jeśli nigdy nie używałaś kremów, to nie masz w tym żadnego doświadczenia i kupowanie "w ciemno" pierwszego kremu nie ma sensu.
Pozdrawiam.
 
witam ale ja bylam u kosmetyczki w zeszlym roku i wlasnie d niej wiem ze mam cere tlusta i takie kremy musze stosowac polecila mi jakies ale juz nie pamietam wiem ze polecala mi nawet od "siebie " ze swojego zakladu pracy kremy bo takowe tez maja
ale ceny kosmizne za kremik 15 ml ponad 100 zł

a to najlepszy gabinet kosmetyczny w moim miescie

pamietam jak bylam w profesjonalnym zakladzie fryzjerskim loreala bo strasznie wypadaly mi wlosy i pani polecila szampon ponoc bardzo doby oczywiescie od nich z "gabloty " za sume 98 zł
szok oczywiescie nie kupilam go bo dla mnie to kosmiczna cena jak myje wlosy co 2 dni 2 razy to szampon mam na jakies 2 tyg
 
No i własnie masz przykład na włoskach , bo te z górnej półki wcale nie są lepsze, a często jest tak ze szampony które dużo kosztują makja w składzie te wszystkie swinstwa po których wlosy to fakt wyglądają na lepsze wizualnie ale to sama chemia.
co do kosmetyczki no coż!kazdy chce zarobić, ale dziwi mnie taka postawa. Wiesz ja jestem kosmetyczką więc jak będe miec troszke wiecej czasu to ci napisze cos o działaniu poszczególnych kremów.I pamiętaj -nie o zaletach kremu swiadczy jego cena a skład. A masa moich znajomych po prostu sugeruje sie reklamą a na sklad wogole nie patrzy.Pozdrawiam
 
skóra sama się ściągnie jeśli będzie dobrze nawilżona , także ja radzę zainwestować w krem nawilżający, zwykły, nivea czy coś w tym rodzaju :)
 
Ja kupiłam sobie ostatnio krem z Ziaji z tej specjalistycznej aptecznej serii. Zawiera jakieś witaminy, które podobno spowalniają proces starzenia się skóry i jest zalecany dla kobiet po 25 roku życia, jako kosmetyk przeciwdziałający powstawaniu zmarszczek, a dla kobiet po 50 w ramach walki z tymi, które już się pojawiły.
 
Najlepiej krem z kolagenem - Neuro Collagen od Bielendy, ma działanie ujędrniające, silnie nawilżające i regenerujące. Dobrze się wchłania i jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery, zarówno młodej, jak i dojrzałej. Nadaje się pod podkład, który nie roluje się i nie waży.
 
reklama
Ja mogę ci polecić serum redukujące oznaki starzenia Estee Lauder Advanced Night Repair. Naprawdę świetnie działa i pasuje właściwie do każdego typu skóry. No a jak się stosuje regularnie to skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. Ja miałam problem z lekko zwisającym podbródkiem i jak zaczęłam używać to dopiero zaczał wyglądać ok
 
Do góry