reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krew w kale?

Bobo25

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2017
Postów
99
Witajcie
Dzis wracając z badań glukozy pobolewal mnie brzuch ( często mnie pobolewa) ale dzis tak ostrzej jakoś. Położyłam się i tak leze do teraz. Jednak przed chwilka byłam w wc i zrobiłam tzw 2 i gdy użyłam papieru zauważyłam na nim krew, świeża czerwona... leze dalej i nawet mniej boli ten brzuch tylko tak jakby w środku mnie czasem coś pika. Czy któraś z was tak miała ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Być może 2 podrażniła Cię i pękło jakieś naczynko. Jeśli krew jest nie z pochwy to raczej nie masz się co martwic. Wyprozniasz się regularnie?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez tak było. I tak jak pisze Margotka to było jakieś naczynko.
Masz zaparcia? To może z tego. Mi pomagały suszone figi.

Czy gdy boli brzuch robi się twardy i zmienia kształt?
 
Tak jak dziewczyny piszecie coś tam pękło i była ta krew. Wracam od lekarza i z mała wszystko ok. Co prawda jest nisko ale mówił ze to normalne i utrogestan kazał brać tak jak dotychczas czyli 2 razy dziennie. I się oszczędzać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dobrze że się upewniłaś, będziesz spokojniejsza [emoji4] nastaw się że przy kolejnej wizycie w toalecie na 2 może trochę szczypać. Najważniejsze że to nie jest krwawienie z dróg rodnych i z dzieciątkiem wszystko w porządku [emoji4]
 
Obserwuj dalej i jeśli będzie znowu krew idź do internisty. Na pewno skieruje Cię na badania ;) możesz też mieć krew utajoną w kale... lepiej się przebadać ;) Staraj się również jeść więcej produktów zawierających błonnik oraz witaminę C - wzmocni naczynka krwionośne.
Pozdrawiam
 
reklama
W ciąży często tak miałam przy zatwardzeniach (twardy stolec+mocno ukrwione naczynka). Z tym, że czuć bylo pęknięcia drobne przy odbycie.
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
5
Wyświetleń
4 tys
Kkk88
K
Do góry