reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
ja sie przynaje bez bicia, że kupie takowa paste...moze jak poczuje jakis smaczek to to polubi;-) Jest nadzieja!

Jasne, ze komentować mozna byle nie było obraźliwe, a wątek do kłócenia jak najbardziej...czasem miałabym ochote sie troche popsztykać z Wami - orangutanami:cool2:
 
Ja też jestem za wątkiem kłóceniowym, tym bardziej, że mam dzisiaj zajebistą ochotę pokłócić się z kimś... Ten Ktoś nie musi nawet kłócić się ze mną, bylebym sobie mogła po tym Ktośku pojeździć trochę.

Co do pasty, to pewnie też bym się skusiła, ale kiedyś z dentystą, którego bardzo szanuje rozmawiałam na ten temat i mówił, że nie ma potrzeby stosować tej pasty przed ukończeniem 2 lat, czy chociażby 1,5 roku i nie poleca. Choć nie zaszkodzi na pewno, a przyzwyczai penwie dziecvko do smaku pasty!! więc za pół roczku też zaczniemy, a może i ciut wcześniej... na razie te nasze 8 ząbków myjemy wodą.... mam wrażenie, ze Szymka to łaskocze, bo jak sam myje to jest OK, ale jak ja mu myje, to aż się składa ze smiechu.
 
Ja też jestem za wątkiem kłóceniowym, tym bardziej, że mam dzisiaj zajebistą ochotę pokłócić się z kimś... Ten Ktoś nie musi nawet kłócić się ze mną, bylebym sobie mogła po tym Ktośku pojeździć trochę.

Aniu!
A ja tak z innej beczki.
Wiem, że ty jesteś "jeżdżąca" i "chodząca" ;-).
Szukamy jakiejś mety (w Bieszczadach najlepiej) na Sylwestra.
Najlepiej chatka drewniana na 12 osób + 3 niemowlaki.
Jakbyś miała jakieś ciekawe namiary to podeślij mi proszę na priva.

z góry dzieki
 
Malena - oj :-( niestety nie mam namiarów w Bieszczadach na nic :-( Ja jak tam jeżdżę to mieszkam w schroniskach (najczęściej nocleg w Chatce Puchatka, ale nie polecam, bo to jest na Połoninie Wetlińskiej i ubikacja na zewnątrz... albo w schronisku na Rawkach, a w lecie pod namiotami czasem. Raz spaliśmy w Wetlinie w apartamencie, ale...nie polecam zdecydowanie, tym bardziej, że malutkie pomieszczenie, brudne i zagrzybione.,...
Niestety w samych Bieszczadach ciężko o fajne noclegi...lepiej chyba troszkę dalej szukać... w okolicy Ustrzyk Dolnych, Soliny.... Chyba łatwiej znaleźć w Beskidach.... Ochotnica Górna, Krościenko, itd
 
Jeśli chodzi o pasty to my też mamy Colgate. Ale jakoś tak żadko jej używamy bo właśnie mam opory przed połykaniem pasty. Częsciej myjemy zęby wodą. I tak jak u większości jest więcej zabawy niz samego mycia.
A jeśli chodzi o postępy to coraz częściej Maksio sie sam puszcza i chodzi. Ale niestety nie potrafi wstać bez trzymania sie czegoś. No i gada gada i gada. Oczywiście po swojemu. Ale to też jest fajne. I uwielbia si kłócić najczęściej z TV :-D
 
reklama
Oliwka tez mi sie rozgadala Gada non stop cos pod nisem Probuje nas wolac I krzyczy czasem na nas Ale to jest takie smieszne:-)
KAKA u nas jest dokladnie to samo EEE co u WAS :-)

Oliwka wszystko chce nasladowac Nawet udaje ze kaszle hihihi Sama to sobie wymyslila Ze tam mozna Teraz ja my jej pokazujemy jak sie kaszle to zaraz powtarza hihihih
 
Do góry