reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
hej... moge sie przylaczyc do watku??

malaulka tez tak myslalam.. a pewnego dnia mala stanela na srodku pokoju, trzymala mazaka w rekach 9moze to ja zmylilo) i obserwowala siostre siedzaca na nocniku i bach: nagle trzy kroczki!!!

moja mlodsza corka zaczela chodzic jak miala rok i niecale 2 miesiace.. na kazdego przyjdzie czas ;)

a jeszcze dodam, ze moja mala gada: bajki, bajki... babcia i buty buty... duzo powtarza po starszej siostrze (wiek na suwaczkach)... Wasze dzieci tez tak gadaja bo powiem szczerze, ze w szoku jestem... Iza tak nie nawijala...
pozdrawiam...
 
GRATULACJE dla wszystkich chodzacych :tak:

Oliwka pelza juz od bardzi dawna Stoi juz od dawna Ale jak wstanie wz=szedzie tak sie trzyma i stoi Ona nawet nie robi kroczkow jak sie sama czegos trzyma Bo sie boi puscic Owszem jak poczuje ze sie kogos trzyma to chodzi na nozkach Tylko zauwazylam ze zazwyczaj na paluszkach chodzi:-(
MAM NADZIEJE ZE JEJ TO MINIE
 
Bartek wczoraj wspiął się na kanapę Martynki. Ona jest tak mniej więcej jak Materac w łóżeczku, ale już kolejna przeszkoda za moim dzieckiem. Tylko patrzeć jak wlezie na naszą albo fotel :eek:
 
Oj Kaka ty nie wieszco piszesz:-D:-D Bedziesz wspominac jak to fajnie bylo jak Hania pelzala:-D:-D
Amoj mlody zapitala z predkoscia swiatla przy meblach, zrobi krok od mebla do mebla i na tym sie konczy. Majeszcze chwile czasu zeby pocwiczyc:tak:
patrycja to gratulacje dla Kamisia:tak:
Magda to ja jakiś uboczny element bo ja zaczynam powoli łapać oddech jak mały zaczyna dreptac:-p:-p:-D:-D
Bartek wczoraj wspiął się na kanapę Martynki. Ona jest tak mniej więcej jak Materac w łóżeczku, ale już kolejna przeszkoda za moim dzieckiem. Tylko patrzeć jak wlezie na naszą albo fotel :eek:

eeee no proszę mój podciąga nogi ale nie wlecie jeszcze na łóżko:no::no::no: Ale schody (u moich rodziców) rartony i nizsze przeszkody niestanowia problemów:-D:-D:-D włązi po nich z predkoscia swiatła:-D:-D:-D

Gocha25 Gratki dla małej. Mój raczej pozno bedzie gadała choć i moze z tym mnie zadziwi:cool2:
 
A mój własnie kilka dni temu wlazł na nasze łóżko... Najprawdopodobniej po swoim jezdziku... Jak zwykle mnie zadziwia... Na szczescie to jednorazowe było. Teraz go ucze powolo jak ma schodzic z łózka, ze nozkami, a nie głowa w dół jak on to probuje...
 
Nasz Bartek dziś wszedł na nasze łużko w sypialni. Już parę razy widział próbuje ale dziś dopiero mu się udało.

A co do jeździków to wchodzi na samochodzik i trzyma się barierki od łużeczka i jak jeździk odjeżdza to tak wisi i się cieszy!:szok::-D
 
A U nas RACZKOWANIE :-)
Dzis Oliwka zaczela raczkowac na kolankach Juz przejdzie np caly pokoj tak :-)
Normalnie nie moge sie nadziwic jak to fajnie wyglada Bo zawsze taka na brzuchu lazaca byla hehehe
Nie wiem czy to nie pozno na RACZKOWANIE bo Ona chodzic powinna zaniedlugo a nie raczkowac HE ale ja sie ciesze z kazdego jej osiagniecia A CHODZENIA samo przyjdzie Skoro juz wstanie sobie sama wszedzie i chodzi za 2 raczki to sama tez sie nauczy :-)

U mnie obawiam sie ze bedzie niezle jak Oliwka zacznie chodzic bo wiem co ona w chodziku wyprawia Ostatnio Podnosila ROLETY BALKONOWE bo byly spuszczone I powyginala je
Zabrala sie za szafke z cukrem.maka itp.
Otworzyla sobie szafke gdzie jest kosz na smieci ale wywalila wiaderko z ziemniakami
normalnie maly urwic
 
Napewno nie jest zapozno, kiedys czytalam ze przedzial kiedy dziecko powinno zaczac chodzic to do 17 miesiecy, wiec jeszcze maluchy maja czas:tak:

Moj tez wlazi na lozko, fotel, u zosi na batut i jej lozko i ciagnie za baldachim i raczej juz jest nie do uzytku....:sorry:
 
reklama
No to do 17 iesiecy Oliwak ma jeszcze czas hehehe

Aha jeszcze dzis jak RACZKOWALA to jak sie jej przypomnialo to zaraz bec na brzuch i po swojemu Ale ona sama musi sie skapnac i polubic chodzenie na KOLANKACH
A JA SIE CIESZE JAK DZIECKO :-)
 
Do góry