reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krople do nosa

Tangerieme

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
170
Dziewczyny czy stosowalyscie jakieś krople na zatkany nos? To nie może przecież trwać wiecznie. Podobno są jakieś dla dzieci o bezpieczniejszym składzie. Odpada sól fizjologiczna, irigasin tez nie daje tez rady bo zamiast wyjść dziurka druga wychodzi buzia i inhalacja z mięta i solą tez nic nie daje. Pomocy już 4 noc pod rząd nie mogę spać w ciągu dnia tez ledwo oddycham, jedynie przez buzie ale już mnie gardło zaczyna bolec. :baffled:
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny czy stosowalyscie jakieś krople na zatkany nos? To nie może przecież trwać wiecznie. Podobno są jakieś dla dzieci o bezpieczniejszym składzie. Odpada sól fizjologiczna, irigasin tez nie daje tez rady bo zamiast wyjść dziurka druga wychodzi buzia i inhalacja z mięta i solą tez nic nie daje. Pomocy już 4 noc pod rząd nie mogę spać w ciągu dnia tez ledwo oddycham, jedynie przez buzie ale już mnie gardło zaczyna bolec. :baffled:
Ja do siebie jeśli mam katar nos zapchany używam tylko i wylacznie oxalin junior tylko te mi pomagają.
Zapytam w aptece jeszcze. Ale nie zawsze dobrze radzą w aptekach przynajmniej tak trafiam. A mnie zaraz trafi szlag dosłownie.
Są te krople takie różne ciążowe ale na mnie nic nie działało. Ja miałam jakieś stop wirusom chyba dla kobiet w ciąży. Strasznie mi podrażniał nos i gardło. Aż mnie piekło
 
reklama
Właśnie już mam tak sucho w nosie na dodatek ze aż mnie boli. A w gardle aż kłuje. Nawilżacz puszczam na noc w pokoju. Śpię w skarpetkach moczę nogi w gorącej wodzie pije rumianek z miodem. Normalnie nie wiem co jest brane nic na mnie nie działa. Przedtem brałam zawsze akatar zatoki w tabletkach i katar miałam z głowy po minucie a tutaj nie można nic niestety. Do tego kicham po 10 razy :D
 
Właśnie już mam tak sucho w nosie na dodatek ze aż mnie boli. A w gardle aż kłuje. Nawilżacz puszczam na noc w pokoju. Śpię w skarpetkach moczę nogi w gorącej wodzie pije rumianek z miodem. Normalnie nie wiem co jest brane nic na mnie nie działa. Przedtem brałam zawsze akatar zatoki w tabletkach i katar miałam z głowy po minucie a tutaj nie można nic niestety. Do tego kicham po 10 razy :D
To tutaj obstawiałabym jakąś alergie. Wybierz się do alergologa, może przepisze Ci jakieś leki bezpieczne w ciąży.
 
Ja jestem alergikiem w czasie ciąży laryngolog przepisał mi Nasodrill 2x dziennie mi pomagało. Pytałam czy mogę to brac też ginekolog nie widziała przeciwwskazań. Może to Ci pomoże
 
Bylam u laryngologa w pn i przepisał mi Allergodil jest bez recepty. Kazał brać 1-2 dawki po 3 razy dziennie. Wczoraj pytałam o to ginekolog powiedziała że bezpieczne. skończyłam obecnie 15 tc
 
Ja jestem alergikiem w czasie ciąży laryngolog przepisał mi Nasodrill 2x dziennie mi pomagało. Pytałam czy mogę to brac też ginekolog nie widziała przeciwwskazań. Może to Ci pomoże
No póki co psikam Quixx to nic innego jak roztwór soli mam maść majerankowa i sztyft jak trochę się rozluźni spróbuje znowu irigasinem. A na gardło biorę fiorde pomaga na podrażnienia bo przez oddychanie buzia już nie daje rady.Zapytam o ten nosodrill. A dzisiaj w aptece znów nie umiały doradzić co na katar w ciazy. Jedna to nawet powiedziała żebym z witamina C uważała w ciazy Jak poprosiłam do picia. Oby mi szybko przeszło bo zwariuje zaraz. Głowa boli gardło boli od oddychania buzia nos boli bo raz sucho raz zatkany. Jestem bezradna trochę.
 
reklama
Do góry