reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie i skurcze 10tc

Dołączył(a)
12 Maj 2021
Postów
10
Hej!

Od 5tyg ciąży mam krwawienia(krwiak podkosmówkoay). Biorę Duphaston 3*1 i nospę. Plamilam od czasu do czasu.
W ostatnim tyg przeszłam covid i mimo leżenia zaczęły się krwotoki a dzisiaj miałam skurcze co parę minut i nospa nie pomagała. Chlusła że mnie krew i skrzepy. Czy to może być początek poronienia?
 
reklama
Moim zdaniem badanie bety w 10tc jest totalnie bez sensu...
Musisz zrobić USG. Ciężko powiedzieć czy to poronienie czy tylko krwiak się ewakuował.
Twój opis raczej dobrze nie wróży, ale różne cuda się zdarzają.
 
Jedz na IP na USG. Ja miałam krwiaka i lało się dosłownie ze mnie żywa krwią a wcześniej też tylko plamienia . To nie musi być poronienie . Trzymam mocno kciuki . Nadzieja umiera ostatnia
 
reklama
Do góry