reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak macicy

ladyinred66

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Październik 2023
Postów
31
Cześć. Pewnie ten temat wiele razy się przewijał. Jestem w 9 tygodniu ciąży, kilka dni temu wykryto u mnie krwiaka ok. 1,4 cm na 0,7 cm. Z maleństwem wszystko było w porządku. Lekarz zalecił mi oszczędny tryb życia - zakaz stosunków, dźwigania, przemęczania się, jednak nie powiedział że mam ,,leżeć". Od początku ciąży biorę duphastan 2x1, po wykryciu krwiaka nie zwiększono mi dawki. Dodam, że nie plemię i nie krwawię. Czy miałyście podobną sytuację? Jak szybko krwiak się wchłonie? Dodam, że przed wykryciem krwiaka miałam usg dwa tygodnie wcześniej i wszystko było w porządku ...martwię się, że to dopiero początek i on rośnie. Wizyta kontrolna dopiero za 3 tygodnie.....
 
reklama
Ja miałam krwiaka, ale nie pamietam teraz jakie miał wymiary. Nie jakiś wielki. Oszczędzałam się, miałam przepisana luteinę. Z czasem się wchłonął. Już teraz robisz wszystko co w twojej mocy - bądź dobrej myśli 😘
 
Do góry