reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kryształki W Moczu!!!

RENIFER_24

M-X'07, W-IX'09
Dołączył(a)
24 Maj 2007
Postów
6 414
dziewczyny spotkałyście sie kiedykolwiek z kryształkami w moczu??? u mojego synka od dwóch dni zbierają sie na cialku - malutkie, przezroczyste kryształki... co prawda w sobote robimy badanie moczu i w poniedizałek jedziemy na konsultację ale moze tak na szybko któras z Was umiałaby mi coś na ten temat powiedziec...?
 
reklama
Cześć!
Ja słyszałam że takie kryształki mogą pojawiać się jak ktoś zbyt długo nie zmienia pieluszki. No ale nie wiem czy na pewno. Spróbuj częściej je zmieniać, to się okaże czy to prawda. Pozdrawiam:-)
 
Reniferku, to zapewne wina wkładu żelowego (czy jakoś tak), który jest w pieluchach jednorazowych.U mojej Oliwki też czasem jak miała dużo siuśków coś takiego się robiło.Nie masz powodu do niepokoju
 
INNA dzis specjalnie własnie małemu zmieniałam pieluche co 1,5h, nie miał duzo siusków a były kryształki... :baffled::baffled:
 
No to tych samych co ja i u nas też się pojawiały takie jakby kryształki, choć zazwyczaj jak sporo nasikała Oliwka.Zawsze dla pewności można zrobić badanie moczu, ale nie sądzę, żeby to było z czegoś innego.
 
reklama
Do góry