reklama

Kryształki W Moczu!!!

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez RENIFER_24, 3 Styczeń 2008.

1. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

dziewczyny spotkałyście sie kiedykolwiek z kryształkami w moczu??? u mojego synka od dwóch dni zbierają sie na cialku - malutkie, przezroczyste kryształki... co prawda w sobote robimy badanie moczu i w poniedizałek jedziemy na konsultację ale moze tak na szybko któras z Was umiałaby mi coś na ten temat powiedziec...?

2. Aga1983

Aga1983 Fanka BB :)

Cześć!
    Ja słyszałam że takie kryształki mogą pojawiać się jak ktoś zbyt długo nie zmienia pieluszki. No ale nie wiem czy na pewno. Spróbuj częściej je zmieniać, to się okaże czy to prawda. Pozdrawiam:-)

3. reklama
  4. zanet

zanet Wdrożona(y)

tak napewno są one od pieluchy

5. RENIFER_24

dziewczyny, one na pewno nie są od pieluchy... wyglądają jak kryształki cukru...

6. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Reniferku, to zapewne wina wkładu żelowego (czy jakoś tak), który jest w pieluchach jednorazowych.U mojej Oliwki też czasem jak miała dużo siuśków coś takiego się robiło.Nie masz powodu do niepokoju

7. RENIFER_24

INNA dzis specjalnie własnie małemu zmieniałam pieluche co 1,5h, nie miał duzo siusków a były kryształki... :baffled::baffled:

8. potworek.pl

A jakich pieluch uzywasz ??

9. RENIFER_24

huggies super-flex

10. reklama
  11. potworek.pl

No to tych samych co ja i u nas też się pojawiały takie jakby kryształki, choć zazwyczaj jak sporo nasikała Oliwka.Zawsze dla pewności można zrobić badanie moczu, ale nie sądzę, żeby to było z czegoś innego.

12. RENIFER_24

bardzo bym chciała zeby to było to...

Poleć forum