• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Krzywo wyżynające się zabki?

  • Starter tematu Starter tematu guest-1725976843
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

guest-1725976843

Gość
Czy z mleczakami tez do dentysty? Synkowi wyżynają się krzywo dwójki, czy to znaczy ze stałe tez tak będą wychodzić?
Miała któraś mama podobnie ?
 

Załączniki

  • IMG_1816.jpeg
    IMG_1816.jpeg
    44,6 KB · Wyświetleń: 341
reklama
Jest szansa, ze ustawia się jeszcze w dobrej pozycji. Skup się na dawaniu dziecku do gryzienia twardych rzeczy, pokarmow, aby miesnie i kosci jamy ustnej dobrze sie rozwijaly. Wtedy tworzy sie dosc miejsca, aby stale zeby wychodzily bez krzywienia sie.
Corce wyszly krzywo jedynki mleczne na dole. Teraz rosna jej juz stale jedynki i wyszly prosto, bo pracowalysmy nad prawidlowym rozwojem tych wszystkich struktur.
 
Jest szansa, ze ustawia się jeszcze w dobrej pozycji. Skup się na dawaniu dziecku do gryzienia twardych rzeczy, pokarmow, aby miesnie i kosci jamy ustnej dobrze sie rozwijaly. Wtedy tworzy sie dosc miejsca, aby stale zeby wychodzily bez krzywienia sie.
Corce wyszly krzywo jedynki mleczne na dole. Teraz rosna jej juz stale jedynki i wyszly prosto, bo pracowalysmy nad prawidlowym rozwojem tych wszystkich struktur.
no właśnie duzo gryzie i dlatego się zastanawiałam czy to nie przez to, dodam ze ma 8 miesiecy
 
Jest szansa, ze ustawia się jeszcze w dobrej pozycji. Skup się na dawaniu dziecku do gryzienia twardych rzeczy, pokarmow, aby miesnie i kosci jamy ustnej dobrze sie rozwijaly. Wtedy tworzy sie dosc miejsca, aby stale zeby wychodzily bez krzywienia sie.
Corce wyszly krzywo jedynki mleczne na dole. Teraz rosna jej juz stale jedynki i wyszly prosto, bo pracowalysmy nad prawidlowym rozwojem tych wszystkich struktur.
nie gniote mu nic dostaje w dużych kawałkach jeśli chodziło ci o pokarmy
 
reklama
Do dentysty się chodzi od początku, pierwszy ząbek to taki czas na pierwszą wizytę. Jak najbardziej powinniście iść.
Natomiast ząbki często wyżynają się krzywo, ale wraz z wychodzeniem, zaczynają się prostować i nachodzić na swoje miejsce. Nawet stałe nieraz tak mają.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry