reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jo.m- kochana nie wiem jak u ciebie bedzie moze i serio uwierzysz w cud na serduszkowym. mnie jest ciezko uwierzyc do teraz. mam nadzieje ze plamienia ustaną juz na zawsze.

madziulka- kochana trzymaj sie, mam nadzieje ze to tylko takie plamienia jak u kasik bylo.
 
reklama
Jo.M czuję się bardzo dobrze, senność już przechodzi ale to chyba wpływ wiosny i słoneczka za oknem:sorry:mnie mdłości ominęły szerokim łukiem, mam tylko brak apetytu ale nie jakiś permanentny. Nie jem za wiele mięsa bo mi nie wchodzi. Za dwa dni mam prenatalne, tak się cieszę i boję jednocześnie:sorry:
Calineczka ja nie mam podwyższonej glukozy a i tak ograniczyłam ilość spożytych słodyczy. Właśnie żeby uniknąć zbytniego podwyższenia glukozy. Wolę zjeść słodkie owoce niż czekoladę. Ciastek i innych wynalazków z utwardzonym tłuszczem i tablicą mendelejewa i tak nigdy nie jadam. Za to na pypcia zjem prawie codziennie porcję czekolady. Napojów słodzonych też nigdy nie piję więc problemów nie mam. A Ty musisz tym bardziej uważać, przede wszytkim dla dziecka, musisz pilnowac wagi i tego co jesz.
Yplocka jak widzisz na każdą z nas kiedyś przyjdzie ten czas:sorry:co prawda wiele z nasz czeka bardzo długo, kilka lat, nawet kilkanaście, po kilku procedurach, kilkunastu transferach, ale nikt nie powiedział że będzie łatwo:sorry:ja też na dwie kreski czekałam 6,5 lat
 
kate dziekuje za wsparcie i informacje. Zaraz z powrotem zaczynam duphaston i luteine i lece w sobote (12dpt) jeszcze raz na hcg :) przywracasz mi nadzieje :*
 
kate_p7, mimo że jesteś w pięknej ciąży i w takiej zostaniesz na 8 miesięcy to i tak Ci nakopie w 4 litery niedowiarku, gratuluję, piękny przyrost. :tak:

finesse, gratuluję córeczki :tak:

kejth, też uważam, że zbyt wcześnie zrobiłaś betę, u mnie w klinice badanie bety jest w 14dpt i dopiero wtedy odstawiam leki, ciąża to nie matematyka i do końca nie wiadomo kiedy taki mały gość się zakorzeni i kiedy zacznie się produkować hcg. Trzymam kciuki. :tak:

Jo.M, :*

Hess, gratuluję silnego pingwinka, trzymam kciuki za Was obu już teraz, a do maja to one urosną wielokrotnie :happy2:

A ja wczoraj miałam transfer 2 pięknych szkrabów w 3 dobie, 2 pojechały na lodowisko, 2 uległy fragmentacji czy jak to się tam nazywa, a pozostałe 6 są obserwowane do 5 doby jednak jak to lekarz się wyraził raczej mam na nie nie liczyć. Hiperki na szczęście jak na razie brak magiczne tabletki działają, jednak brzuch i jajnika szczególnie lewy dalej bolą, dzisiaj w pracy myślałam, że nie wysiedzę.
No i żeby nie może być różowo, w miejscu wstrzyknięcia wczoraj heparyny dzisiaj dostałam już czerwonego swędzącego obrzęku, znowu chyba zaczyna się uczulenie, nie wiem co zrobię jak powtórzy się historia i alergia zacznie szaleć na całego, podejrzewam że bez heparyny nie ma szans na ciążę.
I tu jest moje pytanie: czy któraś z Was ma taką reakcję alergiczną na heparynę ?
Jaka jest różnica między heparyną a np acardem ? czy mają takie same działanie ?? jestem załamana :-(
 
Jo.M PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!! :-)
DOROTAV ŻYCZĘ OCZYWIŚCIE ŻEBY TO BYŁO TWOJE PODEJŚCIE I ŻEBY BYŁA Z TEGO TRANSFERU PIĘKNA CIĄŻA!!!!
:-)
KATE GRATULUJE CIĄŻY
:-)



ZA RESZTĘ KOBIETEK NADAL KCIUKI!!!!!!!!!! POZDRAWIAM



 
Ostatnia edycja:
Dorota gratuluję transferu dwóch bąbli. Co do uczulenia na heparyne to nie pomogę , bo ja mam obrzęki i czasem siniaki ale mnie nie swędzi. Natomiast acard biorę 1 tab dziennie i mam brać do samego końca. Może też bierz. Na pewno nie zaszkodzi. Na forum nasz bocian często prof pisze o braniu acardu i jego korzystnym działaniu na implantacje a później na płód
 
Dorotav a czy ty nie masz małopłytkowości? bo czytam o zamiennikach heparyny i wynalazłam artykuł że nie ma alergii na heparynę tak manifestuje się małopłytkowość. Nic nie znalazłam o zamiennikach prócz tego że HIT ma aż 30% osób leczonych heparyną :-(
 
reklama
GizaS od kiedy zaczełaś brać Acard? Bo ja też Dr zapowiedziałam że go chce brać. Tonący brzytwy sie chwyta ;-)
 
Do góry