reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To jest bardzo prawdopodobne, że plamienie jest po badaniu. Tak więc ekstra duphaston i leż spokojnie. [emoji8]
Leżę jak Kłoda i nie mogę przestać patrzeć na moje dwie Kropki piękne :D 12 mm szczęścia łącznie hehhehe to już kawał Fasolek! A Ty się szykuj moja Droga na za tydzień będziesz witać swoje serduszka :)
 
reklama
Houston mamy problem. Właśnie przyszły moje wyniki. Beta jest zarąbista ale martwi mnie poziom TSH i ft4. Od kilku dni biorę 1 tabletkę 25 euthyroxu, bo tak mi zaordynowała endokrynolog i nie wiem co o tym myśleć. Martwię się. Badanie robiłam bez tabletki.
Screenshot_20180702-170155.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180702-170155.jpg
    Screenshot_20180702-170155.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 436
reklama
Do góry