reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi robil punkcje 2 razy i nigdy nic na bol mi nie przepisywal. Raz tylko jak mialam owocne bardzo jajibranie to poprosilsm pielegniarki o cos przeciwbolowego jeszcze na sali i mi to dala do wenflonu. No chyba ze sie cos pozmienialo
Po punkcj mnie też nie bolało Ale zawsze później po wszczepieniu miałam straszne boleści i skorcze....co się okazało później problemami imunologicznymi
 
reklama
Dzień dobry Kobietki. Mam mały dylemat, a że jesteście skarbnicą wiedzy to ładnie poproszę o rade[emoji6] Nasz doktorek jest teraz na urlopie po 20 mam się z nim kontaktować. Powiedział że się zastanowi nad dalszym planem działania. Ufam mu ale zastanawiam się czy mogłabym coś zrobić aby ta druga procedura przyniosła nam upragnione dzieciątko. Może powinnam zacząć brać jakieś suplementy, a może zgłosić sie do dr Pasikonika, widze ze wielu z Was pomógł... plis help [emoji6]
 
3go dnia po transferze miałam bardzo delikatne brązowe brudzenia, 4go dnia poleciało mi troszkę krwi takiej jasnoróżowej. I to koniec. Teraz czyściutko. Zadzwoniłam do kliniki i lekarz dyżurny zalecił odstawić luteinę dopochwowa ( żeby niczego tam nie podrażniać) i zwiększyć dawki tej doustnej. Zastanawiam się tez czy krwawienie nie było spowodowane dopochwowa luteina ale brałam ją już wcześniej i nic takiego nie miało miejsca. Martwię się tylko czy 4 dzień ( przy podaniu zarodka w 2 dobie) to nie za wcześnie na implantację...
Pomysłów na to plamienie może być kilka ale mam nadzieję że to zwiastun ciąży. Trzymaj się bo wiem jaki to trudny okres.
 
Dzień dobry Kobietki. Mam mały dylemat, a że jesteście skarbnicą wiedzy to ładnie poproszę o rade[emoji6] Nasz doktorek jest teraz na urlopie po 20 mam się z nim kontaktować. Powiedział że się zastanowi nad dalszym planem działania. Ufam mu ale zastanawiam się czy mogłabym coś zrobić aby ta druga procedura przyniosła nam upragnione dzieciątko. Może powinnam zacząć brać jakieś suplementy, a może zgłosić sie do dr Pasikonika, widze ze wielu z Was pomógł... plis help [emoji6]
Z suplementów to.dla Ciebie polecam to
Link do: Fertinea - suplementy diety dla kobiet starających się o dziecko
Sama bralam przy dwoch procedurach i duzo dziewczyn z forum to bierze. Do doc Pasnika zawsze warto uderzyc tylko ktore to Wasze podejscie, ktory transfer?
 
@Agniecha1508 moze i tak jest z tym IgA, nie jestem pewna to nie dyskutuję :)
@misis188 dzięki za linka.

Chcą mi chyba dać metotreksat. Czy któras z Was była w ciąży pozamacicznej i miała.to podawane? Wiecie może jak długo po podaniu można podchodzić do następnego transferu?
Ja mialam podawany. Kazali mi minimum 3 miesiące się wstrzymać a najlepiej pół roku :sad:
 
reklama
Do góry