reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć, obserwuję Was od kilku dni i podziwiam za siłe, wiedze, dobre słowo... bardzo fajnie się czyta to forum, dlatego postanowiłam się przyłączyć.
Mam 37 lat, jeszcze[emoji6] i zostałam zakwalifikowana do procedury in vitro. Mieszkam we Francji, mam już córkę, z poprzedniego związku, która w kwietniu skończy 10 lat. Od 3 lat staramy sie o dziecko, ale nie wychodzi. Do konca nie wiadomo co jest przyczyna. Mam niskawy estradiol, brak owulacji i ciękawe endo. I coś tam jeszcze, ale nie pamietam. Mimo wieku, AMH 4,6. Miałam przeprowadzone 3 inseminacje, nieudane oczywiście. Ze względu na wiek, od razu zaproponowano mi in vitro. Najpierw musze zrobić mammografię i wizyta u anestezjologa. Kolejna wizytę u lekarza mam zaplanowaną dopiero na 15 maja, ale będę próbowała ją przyspieszyć.

Gratuluję wszystkim, którym się udało i życzę dużo sił tym, które cały czas walczą. Dziewczyny, które bez problemu zachodzą w ciąże, nie mają pojęcia, co przeżywacie, wiem ponieważ moja pierwsza ciąża była szybka i książkowa, a o następna walczę...
 
Dziewczyny, a znacie zloty środek na wypadanie włosów?
Zaraz będę łysa [emoji24]
Zamówiłam wcierke i maskę, dziewczyny polecały, ale żeby powiedzieć o efektach to jeszcze za wcześnie ☺️
 

Załączniki

  • received_866126587183895.png
    received_866126587183895.png
    313,7 KB · Wyświetleń: 44
  • Screenshot_20200225-133347.png
    Screenshot_20200225-133347.png
    127,8 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Życzę Ci tego, abyś za miesiąc byla w tej ciazy [emoji110][emoji110] ale musisz tez wiedzieć,że z in vitro nie zawsze jest tak łatwo. In vitro uczy cierpliwości i trzeba się też odpowiednio nastawić aby za szybko się nie podlamac. Dobrze,ze trafiłaś tutaj na forum. Dziewczyny mają tutaj ogromną wiedze, zawsze świetnie wspierają, pomagają doradzają i daja opieprz kiedy trzeba. Dzięki nim czesto mozna sie dowiedzieć więcej niż od lekarza.
A napiszesz coś więcej o sobie? Byłaś już kiedyś w ciazy? Masz coś stwierdzone??
Dziekuje! Ja wszystkim Wam zycze spelnienia tego najwazniejszego pragnienia ❤ ja generalnie jestem zdrowa. Lekarze mowią, ze wręcz ksiązkowa :) moj mąz ma problem z nasieniem. Malo ruchliwe, malo o prawidłowej budowie. Dlatego lekarz nas zakwalifikował wlasnie do in vitro. Powiedział, ze na inseminacje to w ogóle szkoda czasu.
 
Do góry