reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie załamuj się, moja ostatnia stymulacja trwała 18dni. Finalnie pęcherzyków pobranych 21,w tym 16 dojrzalych komórek. Estradiol 3tys.
Dziewczyny,
Mam pytanie właśnie odnośnie do estadriolu..miałam najpierw od 21 dnia cyklu gonapeptyl ...potem Menopur dawka 300, dziś jest 6 dzień cyklu, estradiol 149 i 4 pęcherzyki na jednym jajniku, drugi nie zareagował ...lekarz dołożył Puragon
Jakie Wasze doświadczenia?
Czy oni będą to dalej stymulować aż będzie odpowiednia ilość? Co dwa dni nam teraz wizyty ..estradiol może być narazie tak niski?
 
reklama
Dziewczyny,
Mam pytanie właśnie odnośnie do estadriolu..miałam najpierw od 21 dnia cyklu gonapeptyl ...potem Menopur dawka 300, dziś jest 6 dzień cyklu, estradiol 149 i 4 pęcherzyki na jednym jajniku, drugi nie zareagował ...lekarz dołożył Puragon
Jakie Wasze doświadczenia?
Czy oni będą to dalej stymulować aż będzie odpowiednia ilość? Co dwa dni nam teraz wizyty ..estradiol może być narazie tak niski?
Ja jestem przykładem gdzie w 8ds miałam estradiol jakieś 50[emoji87] A 12 dni później pobrali mi 29 komorek z czego 27 dojrzałych.
 
@Joko86 ja juz codziennie sprawdzam czy ty na tej becie byłaś [emoji23] trzymam mocno kciuki za Ciebie mimo ze widzę że się już nastawiłaś negatywnie...

Ja mam transfer w następnym cyklu dopiero. Ten na straty- torbiele i generalniw lekki roz!&%dol mam tam w środku [emoji51][emoji6]
O nie nie ja nastawienie to mam genialne tylko nie chcę zapeszać [emoji2960]
 
Wiecie co... Ten kościół to już tak zrył wszystkim banie że szkoda gadać. Co to znaczy że nie zaakceptują dziecka? W głowie mi się nie mieści że oprócz koszmaru który musimy przeżywać to jeszcze mielibyśmy mieć poczucie winy lub wstydu lub braku akceptacji przez rodzinę. Dla mnie wiara tu nie ma nic do rzeczy. Kościół sobie wymyślił że to jest be i mówi ludziom jak mają żyć a wszyscy jak te barany tego słuchają. Kiedyś nazywał też Kopernika heretykiem.. I Newtona. Także naprawdę w dupie trzeba mieć co sobie "kościół" myśli bo same sku#@!syny i tyle. Nie chcialam nikogo obrazić, wiary się nie ocenia. Ale zakłamanie i średniowieczne ppglądy już uważam że można :)))
Dokładnie. Czasami sobie myślę, że to musi upasć. J. est coraz więcej ludzi po rozwodach, którzy żyją w nieformalnych związkach, lub mają ślub cywilny i są wykluczani. Moi znajomi nie mogli ochrzcić dziecka do 5 roku zycia, żaden nie chciał, bo ślubu nie ma. Gdy dali kopertę okazało się, że nagle nie ma problemu. Jedno wielkie zakłamanie, a dzieje się tak min. że ludzie byli trzymani w ciemnocie, Biblii nikt nie czytał. Najłatwiej jest sterować ludźmi bez zadnej wiedzy.
 
A to są takie zasady czy budżet miejski się wyczerpał? My w dniu wizyty startowej dostaliśmy dofinansowanie i w ogóle nie musieliśmy czekać.
Wymogiem jest okazanie rozliczenia składek za ubiegły rok.. A my dopiero w tym roku się zameldowaliśmy w Poznaniu więc dopiero jak roziczymy składki to będziemy mogli się starac
 
Witam kochaniutkie
Nie odzywałam sie ponad tydzien poniewaz mdłości I super zmeczenie poprostu mnie wykańcza. Ale jest ok.... co ja mowie jest cudownie. Dzidzia ma juz 3cm I serducho bije 170
Prenatalne mam 5.11 w moje 39te urodzinki.
Jedynie moja toksoplazmoza jest ujemna (badanie robione przed transferem). Mam za tydz powtorzyc badanie.
Ide drzemke sobie uciac.
Milego popoludnia 😍
 

Załączniki

  • 20201021_112304.jpg
    20201021_112304.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 73
reklama
Witam kochaniutkie
Nie odzywałam sie ponad tydzien poniewaz mdłości I super zmeczenie poprostu mnie wykańcza. Ale jest ok.... co ja mowie jest cudownie. Dzidzia ma juz 3cm I serducho bije 170
Prenatalne mam 5.11 w moje 39te urodzinki.
Jedynie moja toksoplazmoza jest ujemna (badanie robione przed transferem). Mam za tydz powtorzyc badanie.
Ide drzemke sobie uciac.
Milego popoludnia 😍
dla takich wiadomosci wchodze tu codziennie ;)
 
Do góry