reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj nowa. Dokładnie 23 grudnia ruszam z procedura przygotowująca do in vitro (protokół długi).
Czy któraś z Was tez była stymulowana w taki sposób i mogłaby zdradzić jak czuła sie w trakcie tej stymulacji i ile mniej więcej taka właśnie stymulacja kosztuje? Z góry bardzo dziękuje za info! 🌻
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj nowa. Dokładnie 23 grudnia ruszam z procedura przygotowująca do in vitro (protokół długi).
Czy któraś z Was tez była stymulowana w taki sposób i mogłaby zdradzić jak czuła sie w trakcie tej stymulacji i ile mniej więcej taka właśnie stymulacja kosztuje? Z góry bardzo dziękuje za info! 🌻

ja mieszkam w PL

najpierw dostałam jeden zastrzyk cena około 130 zł, brałam go przez 4 dni, póżniej na trzy dni dostałam dwa zastrzyki i mam je stosować do poniedziałku ;)

Póki co wydałam 550 zł ale to nie koniec leków...

Ja się czuje OK. Najbardziej mi dokuczają bóle głowy. Mam też problem w wprowadzeniem igły czuje zdecydowany opór i kombinuje po kilka razy ;)

Powodzenia !!
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj nowa. Dokładnie 23 grudnia ruszam z procedura przygotowująca do in vitro (protokół długi).
Czy któraś z Was tez była stymulowana w taki sposób i mogłaby zdradzić jak czuła sie w trakcie tej stymulacji i ile mniej więcej taka właśnie stymulacja kosztuje? Z góry bardzo dziękuje za info! 🌻
Powinnaś zapytać o cenę poszczególnych etapów. Nie wiem dlaczego niektóre kliniki nie zamieszczają cenników. Na stronie Bociana wszystko jest wyszczególnione. Samopoczucie, no cóż zrobiłam się dość wrażliwa i płakałam z byle powodu 😂 Napisz coś więcej o sobie.
 
Powinnaś zapytać o cenę poszczególnych etapów. Nie wiem dlaczego niektóre kliniki nie zamieszczają cenników. Na stronie Bociana wszystko jest wyszczególnione. Samopoczucie, no cóż zrobiłam się dość wrażliwa i płakałam z byle powodu 😂 Napisz coś więcej o sobie.
Zapytam na pewno, ostatnio byłam zbyt wszystkim zaaferowana... 🙄 i chyba trochę przerażona. Mam 30 lat, w styczniu stuknie nam 2 lata starań, po drodze dwie ciąże biochemiczne (podwyższona beta, brak bicia serca), 1 poronienie indukowane z łyżeczkowanie , 2 poronienie samoistne. Pierwsza ciąża z naturalnych starań, , druga po pierwszej IUI. 2 IUI juz nieudana i stad kwalifikacja do ivf. Co jeszcze...
AMH stosunkowo niskie, ale bez tragedii, stwierdzona trombofilia. U męża początkowo kiepskie nasienie, ale od dłuższego czasu jest znacznie lepiej i prawidłowo. To w takim dużym skrócie. 🙂
 
reklama
Do góry