reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Beta wskazuje na brak ciąży. Dodatkowo wrzuciłaś swoje dane, więc radzę albo zamazać albo usunąć zdjęcie.
Dolegliwości mogą wynikać z branego przez Ciebie progesteronu, PMS, lub szalejącej głowy.
serio tam były jej dane? Była też data badania i wszystko się zgadza? To to nie jest troll? 😱
 
Serio, starasz się od 3lat, podchodzisz do inseminacji, w planach in vitro czyli zamierzasz wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych i przy tym razem z mężem/partnerem palicie obniżając jakość plemników i komórek jajowych? 🤯🤯🤯

Jak nie jesteś trollem to podziwiam naprawdę. Tu dziewczyny, prawdziwe bohaterki potrafią sobie odmawiać czekolady czy chipsa bo może zaszkodzi, a Ty wyskakujesz z czymś takim 🤡
Nie jestem trollem
 
Hej dziewczynki😊 W poniedzialek mam biopsje endometrium-immunoreceptywnosc+mikrobiom/nk/Kiry/cytokiny i cos tam jeszcze. Powiedzcie ile czekalyscie na wyniki biobsji? W klinice mowia max 30dni ale wiadomo mam nadzieje ze beda szybciej🙂i czy boli? Bo sie cholernie boje ze to bez znieczulenia :p
I jak wyglada dalej jezeli cos wyjdzie zle?czy wtedy transfer z dodatkowymi lekami/ czy najpierw leki a transfer odroczony?
ja mialam w znieczuleniu bo bez nie dalam rady. U nas wyszlo zapalenie endometrium i dostalam antybiotyki. Później powtórka badania i dopiero transfer
 
Serio, starasz się od 3lat, podchodzisz do inseminacji, w planach in vitro czyli zamierzasz wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych i przy tym razem z mężem/partnerem palicie obniżając jakość plemników i komórek jajowych? 🤯🤯🤯

Jak nie jesteś trollem to podziwiam naprawdę. Tu dziewczyny, prawdziwe bohaterki potrafią sobie odmawiać czekolady czy chipsa bo może zaszkodzi, a Ty wyskakujesz z czymś takim 🤡
Poza tym nie skreśla się ludzi
 
Hej dziewczynki😊 W poniedzialek mam biopsje endometrium-immunoreceptywnosc+mikrobiom/nk/Kiry/cytokiny i cos tam jeszcze. Powiedzcie ile czekalyscie na wyniki biobsji? W klinice mowia max 30dni ale wiadomo mam nadzieje ze beda szybciej🙂i czy boli? Bo sie cholernie boje ze to bez znieczulenia :p
I jak wyglada dalej jezeli cos wyjdzie zle?czy wtedy transfer z dodatkowymi lekami/ czy najpierw leki a transfer odroczony?
miałam robiona bez znieczulenia, zabieg dosyć bolesny ale doslownie trwa 5 minut, wynik mialam po okolo 2 tygodniach. Jezeli wyjdzie stan zapalny to trzeba go wyleczyc przed transferem
 
reklama
Hej dziewczynki😊 W poniedzialek mam biopsje endometrium-immunoreceptywnosc+mikrobiom/nk/Kiry/cytokiny i cos tam jeszcze. Powiedzcie ile czekalyscie na wyniki biobsji? W klinice mowia max 30dni ale wiadomo mam nadzieje ze beda szybciej🙂i czy boli? Bo sie cholernie boje ze to bez znieczulenia :p
I jak wyglada dalej jezeli cos wyjdzie zle?czy wtedy transfer z dodatkowymi lekami/ czy najpierw leki a transfer odroczony?
no dzień dobry. Myślałam o Tobie, na jakim jesteś etapie.
Oby wszystko poszło po Twojej myśli, trzymam kciuki za badania.
 
Do góry