PAULANGELA
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 2 Listopad 2021
- Postów
- 347
@marzycielko dopisz mnie proszę na wizytę kontrolną 6 marzec

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
A na wczorajszej wizycie wszystko ok?@marzycielko dopisz mnie proszę na wizytę kontrolną 6 marzec![]()
A na wczorajszej wizycie wszy@marzycielko dopisz mnie proszę na wizytę kontrolną 6 marzec![]()
Trzymamy kciukiByłam wczoraj tak z bomby. 6dpt 0,84
Także słabo to widzę .. pójdę jeszcze w piątek. Będzie 9 dpt
Tak. Wszystko superA na wczorajszej wizycie wszystko ok?
W 9dpt beta musi być już dodatniaJa dzisiaj robiłam betę. 9 dpt <0.1. Mam poczekać jeszcze 2 dni, chociaż w tej sytuacji to tortura, bo to chyba byłby cud gdyby nagle urosło.
WiemW 9dpt beta musi być już dodatnia![]()
Z bliźniakami to i tak cesarka pewnie w tym czasie?Przyszły mi wyniki pappa i ryzyka są bardzo niskie, jedynie wyszło mi pośrednie ryzyko preeklampsji przed 37tc
TakZ bliźniakami to i tak cesarka pewnie w tym czasie?